سبد خرید خالی‌ست.
ویدیویی جالب از نمونه سر هم شده آیفون 6s
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

هنوز آیفون 6s به صورت رسمی منتشر نشده است و بازار اخبار شایعه های این محصول تازه از شرکت اپل داغ داغ است این سری از آیفون ها و شایعه های آن مثل سری های قبلی ایفون تنها به تصاویر و ویدیو های مختلف بسنده نشد و اینبار از قطعات معرفی شده تا به حال از آیفون 6s نمونه ای سر هم شده و ویدیو آن در شبکه های اجمتماعی منتشر شده است. 

شاید لورفتن قطعه به قطعه جز آشنایی با جنبه‌های فنی جذابیت چندانی نداشته باشد. اما قضیه وقتی جالب می‌شود که تعدادی زیادی از قطعات لو می‌روند و می‌توان با سرهم‌کردن آن‌ها یک دستگاه واقعی را شکل داد. در خبر جدید که توسط MacRumors منتشر شده است، ویدیویی می‌بینیم از یک آیفون ۶اس در وضعیت بوت. آن طور که در متن خبر آمده است، این وسیله با سر هم کردن قطعاتی که تا به امروز این دستگاه لو رفته‌اند ساخته شده است؛ یعنی برد اصلی و پنل نمایشگر منتسب به این وسیله. سایر قطعات نظیر باطری و پنل پشتی مربوط به آیفون ۶ هستند.

همانطور که در تصویر ابتدای پست می‌بینید، این وسیله بوت شده و آیکون یک چرخ‌دنده روی صفحه نمایش آن نقش بسته است. پس از نمایش این موضوع در ویدیو، کار به بررسی قطعه به قطعه کشیده شده و شرح داده می‌شود که از چه قطعاتی برای ساخت این وسیله استفاده شده است. 

 

آیفون 8 - 256 گیگ 3,999,000 تومان
آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 8 پلاس - 64 گیگ 4,099,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,999,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location