سبد خرید خالی‌ست.
اپل واچ 42 درصد از بازار گجت های پوشیدنی را سهم خود کرده است
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

اگر چه اپل در جریان کنفرانس هر ساله برای ارائه گزارش مالی هیچ اطلاعاتی را در خصوص میزان فروش و درآمد حاصل از عرضه‌ی اپل واچ ارائه نکرد اما با این وجود 1010Data با بررسی سفارشات و خرید های انجام شده از فروشگاه‌های بزرگ آنلاین اپل واچ را جلوتر از سایر رقبا می‌داند.

فروش ساعت هوشمند اپل از ۲۴ آوریل سال جاری آغاز شده است و اپل تاکنون هیچ جزئیاتی را در مورد میزان فروش و یا حتی درآمد حاصل از عرضه‌ی اپل واچ‌ها ارائه نکرده است. پس از آغاز فروش اپل واچ توسط اپل، تیم کوک مدیرعامل اپل نسبت به فروش موفقیت آمیز این گجت ابزار امیدواری کرد. هرچند کوک در جریان ارائه‌ی گزارش مالی اپل برای سه ماهه‌ی دوم اطلاعاتی را در خصوص جزئیات فروش اپل واچ در ۹ هفته‌ی اپل واچ ارائه نکرد، اما به این نکته اشاره کرد که اپل واچ در ۹ هفته‌ای ابتدایی فروش بهتر از ۹ هفته‌ی ابتدایی فروش آیپد عمل کرده است.

حال کمپانی 1010Data که در زمینه‌ی بررسی و تحلیل آمار فروش میلیون‌ها کاربر آنلاین فعالیت می‌کند، گزارش جدیدی منتشر کرده که تاحدودی وضعیت فروش اپل واچ را مشخص می‌کند.

براساس اطلاعات ارائه شده اپل واچ با در اختیار داشتن ۴۲ درصد از کل درآمد در این حوزه نام خود را به عنوان موفق‌ترین محصول در میان انواع گجت‌های پوشیدنی مطرح کرده است. پس از اپل واچ فیت‌بیت با ۳۱ درصد در جایگاه دوم قرار گرفته است. کمپانی‌های موتورولا، گارمین، جاوبون، پولار، پبل و سامسونگ نیز مشترکا با در اختیار گرفتن ۱۵ درصد از درآمد حاصل به ترتیب در رتبه‌های بعدی جای گرفته‌اند.

البته باید به این نکته اشاره کرد که از نظر تعداد به فروش رفته، فیت بیت با در اختیار داشتن ۳۵ درصد از گجت‌های پوشیدنی عرضه شده در جایگاه اول و اپل واچ با در اختیار داشتن ۱۱ درصد از گجت‌های پوشیدنی عرضه شده در رتبه‌ی بعدی قرار دارد.

در صورتی که رده بندی بیشترین درآمد کسب شده را فقط در میان ساعت‌های هوشمند در نظر بگیریم، اپل واچ با در اختیار گرفتن ۸۸ درصد از درآمد در حوزه‌ی ساعت‌های هوشمند، رکورد خیره‌کننده‌ای را از آن خود می‌کند.در میان انواع نسخه‌های اپل واچ، نمونه‌ی خاکستری اپل واچ اسپورت ۴۲ میلی متری که شامل بند مشکی نیز می‌شود با داشتن برچسب قیمت ۴۰۰ دلاری، پر فروش‌ترین نسخه‌ی اپل واچ است.

بسیاری از خریداران آنلاین اپل واچ مورد نظر خود را از وب‌سایت خود اپل سفارش می‌دهند. آمارهای ارائه شده حکایت از این دارد که ۸۰ درصد از خریدهای آنلاین از طریق وب سایت اپل، ۹ درصد از آمازون دایرکت، ۵ درصد از آمازون مارکت پلیس و ۴ درصد از بست بای انجام می‌شوند. اپل واچ را نمی‌توان در حوزه‌ی محصولاتی قرار داد که برای کنترل فعالیت‌های ورزشی و سنجش سطح سلامتی کاربران تولید شده‌اند، چراکه کاربران این ساعت هوشمند را برای در اختیار داشتن قابلیت‌های بیشتری خریداری می‌کنند.

آیفون 8 - 64 گیگ 3,699,000 تومان
آیفون 8 - 256 گیگ 4,299,000 تومان-200,000 تومان تخفیف ویژه 4,099,000 تومان
آیفون 8 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 پلاس - 32 گیگ 3,289,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,189,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location