سبد خرید خالی‌ست.
iCloud قابلیت بازگردانی اطلاعات پاک شده را خواهد داشت
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

اپل از یک قابلیت جدید در سرویس  iCloud رونمایی کرده است که بی تردید برای کاربران بسیاری روی خوش به آن نشان می‌دهند.

با استفاده از این قابلیت میتوانید اطلاعات پاک‌شده‌تان از iCloud را بازیابی کنید. این قابلیت شامل نوت‌ها، مخاطبان دفترچه تلفن، رویدادهای تقویم و حتی Reminder ها که به طور اتفاقی پاک شده‌اند را بازگردانید. همچنین توسط این قابلیت خواهید دید که آرشیوهای موجود از اطلاعات تا چند وقت دیگر در دسترس خواهند بود و فرصت بازیابی آن‌ها چقدر است.

برای استفاده از قابلیت‌های اشاره‌شده، نخست به وبسایت iCloud.com رفته و با استفاده از اطلاعات Apple ID خود لاگین کنید. پس از باز شدن کامل منوی وبسایت، سراغ بخش Settings بروید. در پایین صفحه گزینه‌های مربوط به بازیابی را تحت عنوان Restore Files، Restore Contacts و Restore Calendars خواهید دید.

iCloud قابلیت بازگردانی اطلاعات پاک شده را خواهد داشت

کلیک روی هر یک از گزینه‌های فوق (بسته به نیازتان) پنلی را برایتان باز کرده و لیست اطلاعات پاک یا آرشیو شده را نشانتان می‌دهد. نکته‌ی مهمی که باید در مورد این قابلیت بدانید طرز عمل آن است: اگر گزینه‌ی نخست را که مربوط به بازگردانی اسناد است انتخاب کنید، پنجره‌ای باز می‌شود که لیست اسناد پاک‌شده را نشان می‌دهد. بازگردانی هر سند آن را به طور مستقیم به فضای iCloud درایو می‌فرستد. اما وضعیت در مورد مخاطب‌ها، ریمایندرها یا رویدادی تقویم متفاوت است. به جای آن که این اطلاعات تک تک قابل انتخاب و بازگردانی باشند، آرشیوی از آن‌ها که در تاریخی مشخص تهیه شده است بازگردانده می‌شود.

برای آن که موضوع را بهتر درک کنید، تصور کنید که هفته‌ی گذشته یک شماره را پاک کرده و دو روز پیش شماره‌ای جدید به دفترچه تلفنان اضافه کرده‌اید. اگر بخواهید از iCloud شماره‌ی پاک‌شده را بازیابی کنید، آرشیو هفته‌ی گذشته جایگزین کل شماره‌های موجود فعلی می‌شود. بنابراین شماره‌ای که دو روز پیش اضافه کرده بودید نیز پاک می‌شود.

آیفون 7 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 8 - 256 گیگ 3,999,000 تومان
آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location