سبد خرید خالی‌ست.
اپل کمپین تبلیغاتی Why There
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

اپل در پی بازاریابی جدیدی که از طریق کمپین های جدید مانند Shot on iPhone 6 داشته است , اینبار کمپین جدیدی با نام Why There's Nothing Quite Like iPhone راه اندازی کرده است و هدفش از ایجاد این کمپین تمرکز بیشتر روی فروش آیفون میباشد .

 این کمپین سعی  دارد نشان دهد که چرا هیچ گوشی دیگری مانند گوشی آیفون نیست . در این کمپین و در این پیج تمامی نقاط قوت آیفون 6 نسبت به گوشی های دیگر در بازار به نمایش در آمده است . قابلیت هایی نظیر : دوربین قوی آيفون , اپل پی , اپ استور , سازگاری کامل نرم افزار و سخت افزار و ...

اپل کمپین تبلیغاتی Why There 

سازگاری کامل و  بی عیب و نقص سخت افزار و نرم افزار که این سازگاری باعث میشود آیفون بدون کوچکترین نقصی و با تمام توان در اختیار شما قرار بگیرد .

بیش از 1.5 میلیون نرم افزار در اپ استور در دسترس تمام کاربران اپل میباشد که هر کدام از این نرم افزارها مورد تست و آزمایش مدیران فنی شرکت اپل برای صحت و سالم بودن قرار گرفته اند .

 یکی از مهم ترین چیزهایی که شما حتما آن را برای یک گوشی میخواهید : امنیت بالای سیستم عامل است . اپل در این کمپین از سندباکسینگ حرف به میان آورده است و این ویژگی از دسترسی به فایل های سیستمی جلوگیری میکند . این ویژگی از ورود بدافزارها به گوشی جلوگیری میکند .

میتوانید این کمپین زیبا را در اینجا به طور کامل ببینید .

آیفون 7 پلاس - 32 گیگ 3,169,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,069,000 تومان
آیفون 7 - 128 گیگ 3,139,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,039,000 تومان
آیفون 8 - 64 گیگ 3,649,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location