سبد خرید خالی‌ست.
آیا اپل واچ ضد آب است ؟‌
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

اولین روزی که محصول فوق العاده اپل با نام اپل واچ در اختیار طرفداران اپل قرار گرفت , سوالی که برای همه افراد مطرح شده بود ضد آب بودن این محصول بود . بسیاری از  کارشناسان پاسخ های مختلفی به این سوال داده اند و تست های زیادی را روی این محصول انجام دادند . پرش داخل استخر از روی سکوی شیرجه , شنا در دریا , قرار دادن اپل واچ درون سطل آب و ... گوشه ای از تست های مختلف روی این محصول بود .

نتیجه همه کارشناسان تقریبا یک جواب است :

به راحتی و با خیال آسوده از اپل واچ در هر جای که دوست دارید استفاده کنید . دوش بگیرید , داخل استخر شنا کنید , به دریا بروید و زیر باران قدم بزنید . هیچ آبی نفوذ نخواهد کرد و هیچ اتفاقی برای اپل واچ رخ نخواهد داد . همیشه در کنارتان خواهد بود .

آیا اپل واچ ضد آب است ؟‌

شایان ذکر است که نباید توقع عملکردی که ساعت هوشنمدتان در خشکی را دارد , در آب هم داشته باشید . قابلیت تاچ و چرخدنده دیجیتالی بسیار کاهش میابد و تقریبا از کار میافتد . به دلیل رسانا بودن آب و شبیه سازی قابلیت تاچ توسط آب , قادر به باز کردن نرم افزار جدید , پاسخ دادن به تماس ها و یا استفاده از نرم افزار سلامتی نخواهید بود . بنابراین قبل از ورود به آب نرم افزارهای مورد نیاز را باز کنید و سپس وارد آب شوید .

آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 8 - 64 گیگ 3,459,000 تومان
آیفون 8 پلاس - 64 گیگ 4,099,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,999,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

1 کامنت

  Attachments
  1. bahram
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location