سبد خرید خالی‌ست.
عملکرد بهتر آیفون نسبت به سامسونگ در اجرای بازی های HD
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

GameBench گزارشی ارایه کرده است که در آن به بررسی عملکرد گوشی های iPhone 6 و Galaxy S6, One M9 , Nexus 6 در اجرای بازی هایی با کیفیت بالا را می دهد . طی این تست تعداد 10 بازی با گرافیک بالا بر روی گوشی ها نصب و امتحان شد که نتیجه آن حاکی از آن بود که آیفون 6 حدودا 10% عملکرد بهتری را از خود به جای گذاشته است .

آیفون 6 تمامی بازی ها را با کیفیت عالی با حداقل نرخ فریم 30fps و بدون داشتن کوچکترین نقص و با هماهنگی کامل سخت افزار و نرم افزار اجرا کرد . گلکسی S6 با اختلاف بسیار کم رتبه دوم را به خود اختصاص داد . نرخ فریم اجرای بازی در بعضی از بازی ها زیر 30fps بود . HTC One M9 و Nexus 6 به ترتیب رتبه سوم و چهارم را بدست آوردند و عملکرد بسیار ضعیف تری در اجرای بازی ها داشتند .

نکته قابل توجه این است که ممکن است Galaxy S6 بسیاری از بازی ها را در رزولوشن بالاتری نسبت به iPhone 6 اجرا کند . ( 1080 در مقابل 720 پیکسل ) . همچنین، این امکان وجود دارد که برخی از بازی ها بهتر برای یک پلت فرم از دیگری بهینه سازی شده باشند که این موضوع ربطی به کیفیت اجرا ندارد . با این حال آزمایش های انجام شده در دنیای واقعی انجام گرفته است و نتیجه حاکی از برتری آیفون دارد .

ملاک اصلی GameBench بر اساس فریم بر ثانیه است (fps) . بازه fps بین صفر و 60 میباشد . هر مقدار این عدد بالاتر باشد گوشی بازی ها را روان تر و بدون وقفه اجرا خواهد کرد .

عملکرد بهتر آیفون نسبت به سامسونگ در اجرای بازی های HD

آیفون 7 پلاس - 32 گیگ 3,319,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,219,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location