سبد خرید خالی‌ست.
قابلیت Continuity در iOS 9 ارتقا یافت.
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

همانطور که قبلا در NIC مطرح شد، اپل در iOS 8 قابلیت جدیدی را با نام Continuity معرفی کرد که به شما این امکان را میداد که بتوانید تماس ها و پیامک های تلفنی خود را روی مک بوک خود ببینید و حتی پاسخ دهید. این قابلیت علاوه بر مزیت های بسیار فراوان خود دارای محدودیت هایی هم بود، از قبیل اینکه حتما میبایستی دستگاه iPhone و Mac خود را در یک شبکه Wifi قرار دهید تا بتوانید از این قابلیت استفاده کنید.

اکنون در نسخه جدید از iDevice ها اپل گامی فراتر از قبل برداشته و این قابلیت را درون شبکه های مخابراتی راه اندازی کرده است. این کار باعث میشود تا شما بتوانید در iOS 9 بدون نیاز به همراه داشتن و در یک شبکه قرار دادن iPhone خود با سایر دستگاه هایتان بتوانید از قابلیت Continuity استفاده کنید.

اپراتور T-Mobile که از برترین و بزرگترین اپراتور های دنیا است برای اولین بار با اپل شروع به همکاری کرده و قابلیت Continuity را درون شبکه مخابراتی خود به صورت آزمایشی به اجرا در آورده است. وجود این قابلیت در این شبکه مخابراتی به دارنداگان سیم کارتهای T-Mobile این امکان را میدهد تا در صورت آپگرید کردن دستگاه خود به iOS 9 بتوانند از قابلیت Continuity استفاده کنند.

این قابلیت به شما این امکان را میدهد تا درصورتی که دستگاه iPhone خود را در خانه جا گذاشته باشید، بتوانید در محل کار خود با استفاده از مک بوک یا آیپد خود بتوانید تماس های دریافتی iPhone خود را دریافت کرده و پاسخ دهید.

 

قابلیت Continuity در iOS 9 ارتقا یافت.

آیفون 8 - 64 گیگ 3,459,000 تومان
آیفون 7 - 128 گیگ 3,139,000 تومان
آیفون اس ای - 16 گیگ 1,459,000 تومان-30,000 تومان تخفیف ویژه 1,429,000 تومان
آیفون 7 پلاس - 128 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location