سبد خرید خالی‌ست.
فروش دومین دستگاه Apple I با قیمت ۲۰۰ هزار دلار
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

اگر از کاربران اپل باشید حتما راجع به اولین دستگاه هایی که توسط استیو جابز و وزنیاک در گاراژ خانه شان ساخته شده است شنیده اید. این دستگاه ها جزو اولین سیستم های رایانه ای جهان بودند که تعداد ۲۰۰ عدد از آنها به صورت دست ساز توسط استیو جابز و وزنیاک ساخته شد، پس از گذشت سالها و از بین رفتن تعدادی از این دستگاه ها سری های اولیه اپل با نام Apple I توجه کلکسیون دارها را  بیشتر و بیشتر به خود جلب کرده است. تا حدی که سال گذشته یکی از این دستگاه های Apple I با قیمت ۹۰۵ هزار دلار بفروش رفت. 

این بار یکی دیگر از دستگاه های Apple I پیدا شد و به قیمت ۲۰۰هزار دلار به فروش رفت 

"دو هفته‌ی پیش یک زن ناشناس به یک مرکز بازیافت CleanBayArea مراجعه میکند و چندین بسته حاوی وسایل مختلف الکترونیکی قدیمی را به آنجا تحویل میدهد. اساس کار این کمپانی این است که اگر فردی وسیله‌ی باارزشی تحویل شان دهد و آنها بتوانند آنرا بفروشند، نصف مبلغ فروخته شده را به صاحب آن وسیله میدهند.

چند روز گذشته یکی از کارکنان این مرکز درحال بررسی وسایل انبار بوده است که چشمش به یک دستگاه اپل وان برخورد میکند. بعد از پیگیری و فروش محصول به قیمت ۲۰۰ هزار دلار، مسئولان شرکت به دنبال صاحب این وسیله میگردند، اما از بخت بد، آن زن ناشناس که فکر نمیکرده است این وسایل دارای ارزشی باشند، هیچ نشانه و آدرسی از خود به جای نگذاشته است و حالا مسئولان این شرکت مانده اند و یک چک صد هزار دلاری که صاحبش مشخص نیست؛ هرچند که آنها امیدوارند با پخش خبر، فرد مربوطه مراجعه کند و سهمش را از فروش این عتیقه‌ی الکترونیکی بگیرد!  

آیفون 8 - 64 گیگ 3,699,000 تومان
آیفون 7 - 128 گیگ 3,189,000 تومان
آیفون 7 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location