سبد خرید خالی‌ست.
آیفون 5c این بار جان صاحبش را نجات داد
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

 شاید پیش از این دیده باشید که آیفون های اپل در مقابل سوختگی، تیراندازی اسنایپر و حتی انفجار مقاومت کرده اند، اما اینبار اتفاقی افتاده است که یک تست مقاومت را در زندگی واقعی به اجرا درآورده است!

شاید مرد ۲۵ ساله‌ی اهل Widnes، هرگز آیفون ۵c خودش را برای حفاظت از جان خود نخریده بود اما دست تقدیر ماجرای عجیبی را برای او تدارک دیده بود! ryan-duggan بازرس Gary McIntyre توضیح میدهد که اگر این آیفون ۵c همراه قربانی نبود، او بدون شک میمرد!

آیفون 5c این بار جان صاحبش را نجات داد

توضیح ماجرا از زبان کارگاه: " Daniel Kennedy جوان به سمت گروهی از نوجوانان رفته بود تا با آنها صحبت کند، گویا آنها به صورت تفریحی به تاسیسات آب منطقه شلیک کرده بودند و باعث آسیب به آنها شده بودند. هنگامی که او صحبتش را تمام میکند، یکی از نوجوانان نوزده ساله به نام Ryan Duggan بدون هیچ توضیحی تفنگ شات‌گان دو لول خود را بیرون میکشد و به سمت او شلیک میکند! شدت ضربه به حدی است که دنیل از جای خود کنده میشود و به عقب پرت میشود؛ اما در این لحظه اتفاق شگفت انگیزی رخ میدهد! با این که دنیل از شدت ضربه بیهوش میشود و آسیب های مختلفی هم به عضلات و چند عضو درونی او وارد میشود، اما درکمال تعجب زنده میماند! گویا آیفون ۵c که در جیب او بوده است، دقیقا در مسیر گلوله قرار گرفته است و مانع از ورود آن به بدن شده است." دکتر Brian Rogers که پزشک معالج دنیل بوده است توضیح میدهد که دنیل تنها چند سانتی متر با مرگ فاصله داشته است و باید زندگی اش را ممنون تلفن همراه خود باشد! Duggan به جرم تیراندازی بدون مجوز متهم شده است و در ۱۰ ماه جولای قرار است  محاکمه شود."

آیفون 5c این بار جان صاحبش را نجات داد

آیفون 8 - 256 گیگ 4,299,000 تومان-200,000 تومان تخفیف ویژه 4,099,000 تومان
آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 8 - 64 گیگ 3,699,000 تومان
آیفون 7 پلاس - 32 گیگ 3,289,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,189,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location