سبد خرید خالی‌ست.
بررسی جزئیات دستگاه هایی که برای نمایش اپل واچ استفاده میشوند.
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

این بار وب سایت Blog do iPhone تصاویری را منتشر کرده است که جزئیات بیشتری را از دستگاه هایی که اپل در Retail Store های خود در سراسر دنیا برای نمایش و معرفی قابلیت های اپل واچ از آن استفاده میکند نشان میدهد. 

همانطور که در تصاویر مشخص است اپل واچ های متصل به این دستگاه دارای بند های خاصی هستند که این بند ها با یک کابل Lightning به سوکت ۶ پینی مخفی اپل واچ متصل شده و از این طریق برای شارژ و ارسال اطلاعات به iPad کنار خود استفاده میکند. 

بررسی جزئیات دستگاه هایی که برای نمایش اپل واچ استفاده میشوند.

هنگامی که یک App روی اپل واچ باز میشود iPad کنار اپل واچ به صورت خودکار اطلاعاتی راجع به آن App نشان میدهد، این اتصال Lightning به پورت مخفی اپل واچ تنها برای ارسال اطلاعات نیست، در این دستگاه اپل واچ دایم در حال شارژ است که به احتمال زیاد برای اینکار یا از باتری iPad استفاده میشود یا  یک باتری با ظرفیت بالا درون دستگاه نمایش اپل واچ که در ساعات شارژ دستگاه در شب به صورت کامل شارژ میشود. 

بررسی جزئیات دستگاه هایی که برای نمایش اپل واچ استفاده میشوند.بررسی جزئیات دستگاه هایی که برای نمایش اپل واچ استفاده میشوند.بررسی جزئیات دستگاه هایی که برای نمایش اپل واچ استفاده میشوند.

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location