سبد خرید خالی‌ست.
آموزش استفاده درست از تسلا در بازی کلش آف کلنز
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

جزییاتی از تسلای مخفی که شاید ندونید :

آیا می دونید که تسلا زمانی که ۵۰٪ از مپ شما تخریب بشه نمایان میشه ؟ حتما می دونستین این برا تازه کارا بود :) اما اینم میدونستین که فاصله فعال سازی تسلا ۶ خونه هستش در حالی که بعد از فعال سازی به اندازه ۷ خونه اتک میده ؟ اینو دیگه نمیدونستین . شاید دیده باشین نیرویی در فاصله اتکی تسلا قرار میگیره اما تسلا هنوز مخفیه . دلیلش همینیه که گفتم .

Clash-of-Clans-Hidden-Tesla-Radius-e1421244837279.jpg

خوب به احتمال زیاد اینم می دونید که که تسلا به پکا با قدرت ۲ برابر اتک میده . اما حالا اینم میدونستین که پکا در اولویت بندی براش قرار داره و در جمعی از نیروها احتمال اینکه به پکا اتک بده بیشتره ؟‌  یعنی اگر تسلا در حال زدن نیرویی باشه و پکا در فاصله اون قرار بگیره . اول اون نیرو رو کشته و سپس به پکا حمله میکنه .

خوب این ویژگه ها چطور قراره روی جای قرار گیری تسلا کمک کنه ؟ در واقع کمک زیادی نمیکنه . اما شما باید این موضوع رو بدونید پس در ادامه با ما باشید .

جایگاه قرار گیری تسلا :‌

خوب ۲ حالت بیشتر نداره . داخل یا خارج از دیوارها . پس بزارید اول شرایط و ویژگی هر کدوم رو بررسی کنیم :‌

تسلا در داخل : 

اولین خوبیش اینه که به راحتی تخریب نمیشه و میتونه پکا رو به خوبی خنثی کنه . چون پکا مثل تسلا دارای اولویت بندی نیست . هم چنین میتونه برای بالون و دراگون هم کابوس باشه چون سرعت پایینی دارند و تسلا در مقابلشون کارایی زیادی داره .

در این حالت دشمن از جایگاه قرار گیری تسلا سورپرایز نمیشه چرا که فضای خالی داخل مپ به احتمال زیاد جایگاه تسلاست .

در مقابل نیروهای مثل آرچر و بربر در این حالت مناسب نیست چون بیشتر این نیروها دور مپ رو میزنن و در فاصله تسلای داخل قرار نمیگیرند

تسلا در خارج :‌

مناسب برای مقابله با نیروهایی مثل آرچر بربر و به خصوص وال بریکر .

بسیار خوب و مناسب برای به تله انداختن جاینت ها . چون طرف نمیدونه تسلا در بین ساختمان های خارجی قرار گرفته و وقتی جاینت هاش رو در نزدیکی تسلا خالی میکنه به سمت اون میرن و با یک فنر خوشگل مواجه میشند .

Clash-of-Clans-Hidden-Tesla-Outside-Funnel.jpg

و در آخر عیب خارح گذاشتن اینه که سریع تخریب میشه و نمیتونه زیاد اتک بده .

خوب پس بهترین جایگاه برای تسلا کجاست ؟‌

در این بازی هیچ وقت نمیشه یک جواب کامل و قاطع داد چون وابسته به لول تسلا و شرایط مپی که دارید میشه جایگاه اون رو مشخص کرد . خوب اگر لول تسلا شما زیر ۴ قرار داره میتونین اون رو خارج بزارین . البته به همراه فنر در جلوی اون . اما اگر لول ۵ به بالاست میتونه در داخل مپ شما موثر تر باشه .

یک چیز دیگر :

وقتی در حال ارتقا تسلا هستین و مپ اصلی و وار شما یکسانه . لطفا تسلا رو در جایگاه اصلی خودش نزارین . چون با دیدن محل تسلا در حال ارتقا به مکان اون در وار پی میبرند .

Clash-of-Clans-Hidden-Tesla-Upgrade-expose.jpg

 

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

1 کامنت

با سلام
جالب بود
سایت خیلی خوبی دارید
متشکرم
http://vibershetab.ir/

  Attachments
  1. amirmasomi
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location