سبد خرید خالی‌ست.
iOS_14.7_Bug

اپل به تازگی از وجود باگ در آی او اس 14.7 خبر داده که مانع باز شدن قفل اپل واچ با استفاده از تاچ آیدی در آیفون کاربران می‌شود.

اخیرا با انتشار آی او اس 14.7، واچ او اس 7.6 و چندین آپدیت برای سایر سیستم عامل‌ها، اپل وجود یک باگ را در آی او اس 14.7 تایید کرده که این مشکل از باز کردن قفل اپل واچ با استفاده از تاچ آیدی آیفون جلوگیری می‌کند.

اپل فعلا راه حل موقتی برای رفع باگ موجود در آی او اس 14.7 ارائه داده است، با این روش کاربران باید رمز عبور خود را به جای آیفون در اپل واچ خود تایپ کنند. اپل می‌گوید با ارائه یک به روز‌رسانی نرم افزاری این مشکل را برطرف خواهد کرد. همچنین کاربرانی که رمز عبور اپل واچ خود را فراموش کرده‌اند باید دستگاه را ریست کنند.

اپل به کاربران سازمانی که با این مشکل مواجه شده‌اند تاکید کرده مدیران MDM باید مشکل را با این روش برطرف کنند. آیفون این افراد با پروفایل MDM بارگزاری می‌شود و از رمز عبور ترکیبی حروف و عدد استفاده می‌کنند، به همین دلیل ریست دستگاه باید توسط مدیران MDM انجام شود. مدیران برای انجام آن باید رمز عبور را حذف کرده و اپل واچ را Unpair کنند، سپس دستگاه را ریست و در نهایت تنظیم مجدد انجام دهند.

طی چند روز گذشته نشانه‌هایی از آپدیت آی او اس 14.7.1 در بخش تجزیه و تحلیل وب‌سایت اپل مشاهده شده است، بنابراین احتمالا تغییر نسبتا کوچکی برای رفع اشکال ارائه خواهد شد و شرکت فعلا قصد ندارد یک به روز‌رسانی قابل توجه با یک دوره آزمایش بتا طولانی ارائه کند.

انتظار نمی‌رود که اپل برای رفع باگ آی او اس 14.7 یک به روز‌رسانی بزرگ مثل آی او اس 14.8 ارائه کند، به خصوص که تا چند ماه آینده آی او اس 15 منتشر خواهد شد.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location