سبد خرید خالی‌ست.
macbook

اخیرا بخش آلمانی وب سایت اپل اطلاعاتی درباره مک بوک پرو 16 اینچی M1 را نشان داده است، این در حالی است که چنین محصولی تا حال آماده عرضه نشده است.

بنابر گزارش وب‌سایت Flo، یک کاربر آلمانی در حال جستجو و استفاده از فروشگاه اپل برای پیدا کردن مک بوک پرو 16 اینچی بوده که بعد از یافتن محصول و انتخاب تنظیمات آن، لینک محصول را کپی کرده تا برای دوستش ارسال کرده است. در پیش نمایش لینک فرستاده شده به تراشه M1 اشاره شده است که همین موضوع خبرساز شده است.

لینک‌ها در اپلیکیشن آی‌مسیج با پیش نمایش کوتاه نشان داده می‌شوند که به نظر می‌رسد فقط در بخش آلمانی وب‌سایت اپل تراشه M1 مشاهده شده و در سایر کشورها و مناطق به آن اشاره‌ای نشده است.

با وجود اینکه اپل در بازه زمانی دو ساله برای انتقال از تراشه اینتل به اپل سیلیکون قرار دارد ولی هنوز زمان مشخصی برای آپدیت مک بوک پرو 16 اینچی و تغییر پردازنده آن اعلام نکرده است، با این حال اپل پروژه خود برای انتقال تراشه اینتل به M1 را تایید کرده است که احتمالا در نیمه دوم سال جاری میلادی این دستگاه با تراشه جدید عرضه خواهد شد.

اپل در کنفرانس WWDC 2020 پردازنده اپل سیلیکون را معرفی کرده و همزمان برنامه مهاجرت دو ساله از تراشه اینتل به M1 را اعلام کرد. اپل همچنین کامپیوترهای مک شامل مک بوک، مک مینی و آی‌مک‌های جدید را به پردازنده مبتنی بر فناوری ARM مجهز کرده است. اپل به معماری قدرتمند این تراشه باور دارد و اعلام کرده که بهترین عملکرد را برای محصولاتش به ارمغان می‌آورد.

در شرایطی خاص ممکن است این‌گونه برداشت شود که اپل به یک مک بوک پرو 16 اینچی با تراشه M1 اشاره می‌کند، در حالی که این مدل مک بوک مبتنی بر تراشه اینتل بوده و احتمالا این یک خطای اطلاعاتی باشد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location