سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Employee

شرکت اپل بالاخره به اعتراض کارکنان خود پاسخ داده و تصمیم دارد تا فرایند بازگرداندن آن‌ها بر سر کارهای حضوری را برای مدت زمانی بیشتر به تعویق بیاندازد.

خبرگزاری بلومبرگ اعلام کرده که اپل برای این تاخیر مدت زمان یک ماه را در نظر گرفته است و به جای سپتامبر، در ماه اکتبر از کارکنان درخواست بازگشت بر سر محیط‌های کاری را می‌کند.

این در حالی است که شرکت اپل تا پیش از این تصمیم داشت تا در ماه سپتامبر سال جاری میلادی اقدام به بارگرداندن کارکنان خود بر سر کارها کند. بلومبرگ اعلام کرده که شرکت اپل در تلاش است تا به اولین شرکت بزرگ فناوری تبدیل شود که به شرایط کاری عادی پساکرونا می‌رسد. اپل از همین حالا به کارکنان خود اخطار داده و یک فرجه یک ماهه را نیز در نظر گرفته است تا آن‌ها به سرکارها بازگردند. اپل همچنین اعلام کرده که کارکنان حق اعتراض به تغییرات سیاست‌های داخلی در این زمینه را ندارند.

گزارش بلومبرگ در حالی منتشر شده است که بسیاری از کارکنان اپل با بازگشت بر سر کارهای حضوری رضایت ندارند. این موضوع باعث شد تا بسیاری از کارکنان اپل حتی تهدید به استعفا از سمت کاری خود کنند و اعلام کنند که در صورت اجبار برای بازگشت بر سر کارها پیش از انجام واکسیناسیون و با وجود ویروس کرونا از کار خود استعفا خواهند داد.

این در حالی است که شرکت اپل از همین حالا کارکنان خود را مجبور کرده تا حداقل سه روز در هفته را در محیط‌های کاری خود حضور داشته باشند. این موضوع نیز البته با نارضایتی کارکنان اپل همراه شده بود.

کارکنان اپل بیش از یک سال است که به دلیل محدودیت‌های کرونایی به صورت غیرحضوری کار می‌کنند. دورکاری و انجام کارها بدون حضور در محل‌های کار به بسیاری از فرایند‌های کاری شرکت اپل ضربه زده است و همین موضوع باعث شده تا شرکت اپل و مدیران این شرکت در تلاش باشند تا کارکنان خود را به بازگشت برسر کارهای خود متقاعد کنند.

پافشاری اپل برسر بازگشت کارکنان برسر محیط‌های کاری در حالی رخ داده که بسیاری از شرکت‌های فناوری دیگر هنوز فرایند‌های کاری خود را از راه دور پیگیری می‌کنند و تا این حد کارکنان را برای بازگرداندن به سرکارهای حضوری تحت فشار قرار نمی‌دهند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location