سبد خرید خالی‌ست.
فروشگاه نرم افزاری ساعت اپل آغاز به کار کرد
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

امروز ساعت اپل بطور رسمی در آمریکا و چند کشور دیگر عرضه می‌شوند. به همین منظور فروشگاه ابزارک ساعت اپل (Apple Watch App Store) نیز از امروز کار خود را آغاز کرده است. با ورود به نرم افزار ساعت اپل، صفحه مخصوص فروشگاه ابزارک ساعت اپل ظاهر می‌شود که با ورود به آن می‌توان نرم افزارهای گوناگونی که تا کنون برای این محصول عرضه شده است را مشاهده کرد.

تابحال بیش از 3100 نرم افزار مخصوص ساعت اپل در فروشگاه آن موجود است که این تعداد لحظه به لحظه در حال افزایش است. فروشگاه ابزارک ساعت اپل تقریبا مشابه با فروشگاه ابزارک اپل است و از آنجاییکه تابحال هیچ نرم افزار مستقلی مخصوص ساعت اپل طراحی و تولید نشده است تمامی نرم افزارهای این بخش نسخه‌های آیفون هستند که آپدیت جدیدی را مخصوص پشتیبانی از ساعت اپل ارائه کرده‌اند. بنابراین اگر نرم افزار بخصوصی را برای آیفون خریداری کرده باشید، این نرم افزار بصورت رایگان برای ساعت اپل نیز موجود است.

اپل برای شروع لیستی از نرم افزارهای پیشنهادی را آماده کرده است که می‌توان به توییتر، اینستاگرام، Elevate، Target و… اشاره کرد. فروشگاه ابزارک ساعت اپل از طریق نرم افزار این محصول برای سیستم عاملهای iOS 8.2 و iOS 8.3 قابل استفاده

آیفون اس ای - 16 گیگ 1,459,000 تومان-30,000 تومان تخفیف ویژه 1,429,000 تومان
آیفون X اپل - 64 گیگ 5,999,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 5,899,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location