سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

شرکت آمازون اخیرا بنا به درخواستی از اپل خواهان حذف اپلیکیشن فیک اسپات از اپ استور شده، این اپلیکیشن به عنوان سرویسی برای شناسایی نظرات جعلی در وب‌سایت فروشگاه اینترنتی آمازون ارائه شده بود.

اپل روز جمعه با حذف اپلیکیشن فیک اسپات از اپ استور به درخواست آمازون موافقت کرده است. اپل عرضه این اپلیکیشن را ماه گذشته در آی او اس قبول کرده بود که حالا به دنبال درخواست آمازون آن را حذف کرده است.

سازنده اپلیکیشن Fakespot گفته که اپل بدون هیچ گونه توضیحی این برنامه را حذف کرده است. توسعه دهندگان این اپلیکیشن تایید کرده‌اند که در ماه ژوئن یک اخطار از طرف آمازون دریافت کرده‌اند که احتمالا همین موضوع دلیل در دسترس نبودن اپلیکیشن آی او اس برای کاربران آیفون و آیپد شده است.

این اپلیکیشن همانند افزونه مرورگر وب است که به صورت غیر رسمی اقدام به شناسایی کامنت‌ها و نظرات جعلی در صفحات محصولات وب‌سایت آمازون می‌کند.

آمازون ادعا می‌کند که این اپلیکیشن با ارائه کدی مشخص، اطلاعات کاربران از جمله ایمیل، آدرس‌ها، اطلاعات کارت اعتباری و سابقه مرورگر کاربر را به خطر انداخته و اطلاعات غلط و گمراه کننده درباره فروشنده در اختیار کابر قرار می‌دهد.

توسعه‌دهنده این اپلیکیشن اعلام کرده که این نرم افزار برای نمایش امتیازهای خود یک کد ایجاد می‌کند و اقدام به استفاده از هر گونه آسیب پذیری را انکار کرده است. او همچنین اشاره کرده که چنین اپلیکیشن‌هایی در محیط وب بسیار معمول هستند.

اپلیکیشن فیک اسپات در بین کاربران آمازون بسیار پرطرفدار بوده و برای آنالیز نقدهای کاربران در این وب‌سایت و به میزان اعتبار نمره‌های دریافتی هر محصول مورد استفاده قرار می‌گیرد.

توسعه دهندگان فیک اسپات گفته‌اند که آمازون نتایج جستجوی کلمه کلیدی Fakespot را خریده تا مانع پیدا شدن این کلمه در اپ استور توسط کاربران شود. همچنین اپل گفته که اپلیکیشن فیک اسپات 150 هزار نصب بدون هیچ هزینه بازاریابی

از اپ استور داشته است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location