سبد خرید خالی‌ست.
tiktok-d

طبق گزارش جدید وب‌سایت Sensor Tower، دانلود پلتفرم تیک تاک با سه میلیارد بارگیری در سرتاسر جهان، به عنوان اولین اپلیکیشن غیرفیسبوکی شناخته شده که روی سیستم عامل‌های آی او اس و اندروید اجرا می‌شود.

اطلاعات منتشر شده از Sensor Tower Store Intelligence نشان می‌دهد که دانلود اپلیکیشن تیک تاک به همراه نسخه آی او اس چینی آن یعنی Douyin، در نیمه اول 2021 دارای بیشترین بارگیری و پر درآمدترین اپلیکیشن غیر بازی در سطح جهان بوده است.

دانلود اپلیکیشن تیک تاک از سه ماهه چهارم سال 2020 تا سه ماهه اول سال 2021 با رشد دو درصدی مواجه بوده که به 177.5 میلیون بارگیری رسیده و در سه ماهه دوم سال جاری با رشد 16 درصدی به 205.4 میلیون دانلود رسیده است.

به طور کلی دانلودهای جدید تیک تاک نسبت به سال گذشته 38 درصد کاهش داشته، که شاید به دلیل حذف آن از اپ استورهای هند بوده است.

اکنون دانلود تیک تاک به بیش از سه میلیارد بار بوده که پنجمین اپلیکیشن غیر بازی با نصب بالا معرفی شده است. سایر اپلیکیشن‌هایی که به سه میلیارد دانلود و نصب رسیده‌اند شامل واتساپ، مسنجر، فیسبوک و اینستاگرام است.

هزینه‌های مصرف کننده تیک تاک در سطح جهانی اکنون به بیش از 2.5 میلیارد دلار رسیده است. از سال 2014 تا کنون فقط 16 اپلیکیشن غیر بازی به درآمد یک میلیارد دلار رسیده، همچنین تیندر، نتفلیکس، یوتیوب و تنسنت ویدیو به بیش از 2.5 میلیارد دلار رسیده است.

اپلیکیشن تیک تاک شبیه اینستاگرام است که کاربران می‌توانند ویدیوهای شخصی خود را در آن به اشتراک گذاشته و دیگران را فالو کنند.

نکته جالب در این شبکه اجتماعی این است که هنگام اجرای آن برای اولین بار از کاربر درباره سبک‌های مورد علاقه او سوال پرسیده می‌شود تا ویدیوهای مرتبط با آن به کاربر نشان داده شود.لازم به ذکر است که در پلتفرم اجتماعی تیک تاک بیشترین تعداد کاربران افراد بین 16 تا 24 ساله هستند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location