سبد خرید خالی‌ست.
COVID-19_vaccines

کارخانه TSMC و فاکس‌کان که به عنوان تامین کنندگان اپل فعالیت می‌کنند، قرار است با همکاری و رایزینی این شرکت واکسن‌ زودهنگام کرونا را برای کارکنان خود دریافت کنند.

گزارش های منتشر شده نشان می‌دهد که این دو شرکت واکسن‌ زودهنگام کرونا را با کمک شرکت اپل خریداری کرده‌اند و در حال توزیع آن‌ها در میان کارکنان خود هستند.

در این میان دولت تایوان نیز به شرکت‌های خصوصی اجازه داده تا واکسن مورد نیاز برای بازگشت کارکنان خود به شرایط عادی را خریداری کنند. این اقدام دولت تایوان البته به منظور جلوگیری از دخالت دولت چین انجام گرفته است.

دولت تایوان در ابتدا با محدود کردن مسافرت‌ها و اعمال برنامه ردیابی افراد مبتلا توانست همه گیری کرونا را در کشور خود کنترل کند، اما با وجود این اقدامات، میزان مبتلایان این کشور به کرونا افزایش یافت. افزایش کرونا در تایوان در نهایت باعث کاهش ساعت کاری کارخانه‌ها شد و در نهایت برخی از مراکز کاری و تجاری به حالت نیمه تعطیل رفتند.

سخنگوی دولت تایوان در یک کنفرانس خبری اعلام کرد که دولت این کشور به دو شرکت فاکس‌کان و TSMC اجازه خرید پنج میلیون دوز واکسنBioNtech را از یک شرکت آلمانی داده است.

سال گذشته شرکت اپل به دلیل تعطیل شدن کارخانه‌ها مجبور شد تا برخی از محصولات خود را با تاخیر آماده عرضه کند. این موضوع در نهایت به معرفی آیفون ۱۲ در ماه اکتبر منجر شد، این در حالی است که شرکت اپل همیشه در ماه سپتامبر آیفون‌های جدید را رونمایی می‌کند.

با این وجود شرکت اپل به سرمایه‌داران خود قول داده که امسال آیفون‌های جدید را سر وقت آماده معرفی و عرضه به بازار جهانی کند. با توجه به این موضوع، اپل تلاش ویژه ای در زمینه تامین واکسن و آغاز واکسیناسیون تیم کاری شرکت‌های تامین کننده خود کرده در سال ۲۰۲۱ تا بتواند جریان کاری را به بهترین نحو ممکن پیش ببردد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location