سبد خرید خالی‌ست.
Apple_Account

اگر از اپل آیدی خود در چند دستگاه استفاده می‌کنید و می‌خواهید آیفون، آیپد یا مک قدیمی خود را بفروشید نیاز به پاک کردن اپل آیدی از آن آیفون را خواهید داشت. علاوه بر این، در صورتی که نمی‌خواهید از دستگاه استفاده کنید یا دیگر مالک آن نیستید باید اپل آیدی موجود در آن را بردارید.

وقتی شما با استفاده از اپل آیدی خود در یک دستگاه ساین این می‌کنید، دستگاه شما به آن اکانت متصل می‌شود و شرکت اپل شما را مالک آن دستگاه در نظر می‌گیرد.

علاوه بر این به عنوان مثال اگر شما از آیکلود برای ویندوز استفاده می‌کنید یا دستگاه iOS خود را به کامپیوتر شخصی متصل می‌کنید، کامپیوتر شما به اپل آیدی که وارد کرده‌اید متصل خواهد شد. در این حالت شما یک لیست معتبر از دستگاه‌ها را در بخش مدیریت اکانت خود خواهید داشت.

چگونه می‌توان اپل آیدی را در آیفون حذف کرد؟

روش حذف اپل آیدی از یک دستگاه نیاز به طی کردن روشی بسیار ساده است و کافی است مراحل زیر را دنبال کنید:

  • 1- ابتدا به Settings دستگاه بروید.
  • 2- سپس روی نام Apple ID ضربه بزنید.
  • 3- اکنون با اسکرول به سمت پایین لیستی از دستگاه‌های متصل به اپل آیدی را مشاهده می‌کنید. دستگاهی که استفاده نمی کنید را انتخاب کنید. برای حذف دستگاه از لیست روی نام آن ضربه بزنید.
  • 4- روی آخرین گزینه در منوی باز شده Remove from account ضربه بزنید.
  • 5- سپس روی کلمه Remove ضربه زده تا به طور دائم از لیست شما حذف شود.

لازم به ذکر است اگر دوباره به دستگاه متصل شوید نام آن در لیست ظاهر می‌شود. اگر دستگاه، کامپیوتری باشد که معمولا به دستگاه آی او اس خودتان متصل است و شما با استفاده از کابل لایتنینگ آنها را به هم متصل کرده‌اید، هشدار Trust This Computer را دریافت خواهید کرد.

نکته حائز اهمیت این است که باید از دسترسی به همه دستگاه‌های مرتبط با اپل آیدی خودتان مطمئن شوید، زیرا ممکن است برخی از دستگاه‌ها کدهای تایید اپل آیدی را برای استفاده در احراز هویت دو عاملی دریافت کنند.

به یاد داشته باشید که این قابلیت را از بخش Appleid.apple.com نیز می‌توان مدیریت کرد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location