سبد خرید خالی‌ست.
iMac-Larger-2022

مارک گورمن تحلیلگر خبرگزاری بلومبرگ اعلام کرده که شرکت اپل در اینده نزدیک تصمیم دارد تا آیمک اپل سیلیکون با سایز بزرگ‌تر را با پردازنده M2X آماده عرضه به بازار کند.

این گزارش در بخش Power On وب سایت رسمی بلومبرگ منتشر شده است که اطلاعات ویژه‌ای در مورد کامپیوترهای نسل بعدی شرکت اپل ارائه داده است. در این گزارش مارک گورمن تاکیید کرده که آیمک‌های نسل بعدی با سایز بزرگتری تولید و آماده عرضه خواهند شد.

گورمن به این موضوع اشاره کرده که شرکت اپل در سال ۲۰۲۱ میلادی آیمک‌های ۲۱ اینچ را با سایز بزرگتر یعنی ۲۴ اینچ آماده عرضه به بازار کرد. این آیمک‌ها همچنین مجهز به پردازنده M1 شده بودند که اولین گام اپل در پروژه اپل سیلیکون برای کامپیوترهای رومیزی بوده است. در این میان، شرکت اپل تصمیم دارد تا آیمک‌های ۲۷ اینچ را نیز از نظر سایز تغییر بدهد و همین موضوع باعث می‌شود تا در اینده نزدیک شرکت اپل اقدام به تولید ایمک بزرگتر کند. از آنجایی که معادل‌های آیمک ۲۷ اینچ باید از لحاظ پردازشی قدرت بیشتری نسبت به مدل‌های ۲۴ اینچ داشته باشند، شرکت اپل در تلاش است تا این محصولات را با پردازنده و تراشه M2X آماده عرضه به بازار کند.

متن ادعای مارک گورمن در این مورد به شرح زیر است:

من کاملا بر این باور هستم که ایمک‌های بعدی بزرگتر و بازطراحی خواهند شد. آیمک‌های جدید جایگزین مدل‌های ۲۷ اینچ مبتنی بر اینتل خواهند بود که از همین حالا نیز در راه هستند تا به بازار بیایند. اپل در حال افزایش سایز دستگاه‌های کوچکتر خود است و آیمک‌های مدل ۲۱.۵ اینچ را به ۲۴ اینچ افزایش داده است که این موضوع نیز در مورد مدل‌های ۲۷ اینچ نیز رخ خواهد داد و به زودی نیز شاهد این موضوع خواهیم بود. هر چند که فکر نمی‌کنم که اپل مدل‌های بزرگتر را با همان تراشه M1 که در مدل‌های کوچکتر عرضه شده‌اند آماده فروش در بازار کند. به نظر می‌رسد که تراشه‌های تعبیه شده در این مدل‌های بزرگ‌تر M1X یا حتی M2X نام داشته باشند.

​مارک گورمن از خبرگزاری بلومبرگ

اپل در سال ۲۰۲۱ میلادی پس از مدت‌ها اقدام به تغییر روند طراحی ایمک‌ها کرد و این محصولات را با سایز ۲۴ اینچ و به همراه تراشه اپل سیلیکون M1 آماده عرضه کرد، اما هنوز این شرکت اقدامی برای عرضه جایگزین مدل‌های ۲۷ اینچ نکرده است.  

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
0 - خطا: 0

0

Call to undefined method Joomla\CMS\Session\Session::gc()

Go Back Home