سبد خرید خالی‌ست.
Adam

هاب هشت پورت USB-C آدام المنتس مدل CASA i8 یک محصول کارآمد برای کاربران کامپیوترهای آیمک است که از طریق آن می‌توانند ابزارهای مختلف جانبی را به صورت مستقیم به دستگاه متصل کنند.

طراحی فشرده آیمک‌ها باعث شده تا این کامپیوترهای شخصی ابعاد خیلی ساده و مینیمال داشته باشند، با این حال این دستگاه‌ها برخی از محدودیت‌های کاربردی را نیز برای کاربران ایجاد کرده‌اند که در زمان استفاده طولانی مدت ممکن است کمی ناخوشایند باشند. تعبیه درگاه‌های یو اس بی و دیگر درگاه‌های اتصالی در بخش پشتی نمایشگر باعث شده تا کاربران در زمان اتصال لوازم جانبی، هارد اکسترنال یا فلش مجبور باشند تا از پشت میز خود بلند شوند یا آیمک را به بخش پشتی برگردانند.

این در حالی است که بررسی هاب هشت پورت USB-C آدام المنتس مدل CASA i8 این محدودیت را برطرف کرده است و بهترین تجربه کاربری را برای آیمک فراهم کرده است.

این هاب امکان اتصال به بدنه مک را دارد و از طریق یک کابل به بخش پشتی اتصال میکند، در این میان، کاربران می‌توانند درگاه ‌های مختلف را در بخش جلویی دستگاه در اختیار داشته باشند و دیگر نیازی به اتصال مداوم دستگاه‌های جانبی به بخش پشتی را نداشته باشند. گفتنی است که این هاب امکان اتصال به مک بوک‌ّ‌ها را نیز دارد و از این حیث محدودیتی در استفاده از دستگاه‌های مختلف نخواهد داشت.

این هاب دارای هشت پورت کاربردی است که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به دو درگاه USB 3.0 اشاره کرد که امکان اتصال فلش مموری، تلفن‌های هوشمند برای شارژ یا انتقال داده و هاردهای اکسترنال را فراهم می‌اورد.

دو درگاه USB-C در کنار اسلات اس‌دی و میکرواس‌دی و جک ۳.۵ میلی متری از جمله دیگر درگاه‌های کاربردی است که این محصول از برند سرشناس آدام المنتس در اختیار کاربران آیمک قرار داده است.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location