سبد خرید خالی‌ست.
iPhone-13

شایعه جدیدی که توسط یکی از افشاگران توییتر حاکی از آن است که شرکت اپل تصمیم دارد تا دوربین ایفون ۱۳ را فقط در مدل‌های پرو مجهز به سنسور اسکنر لیدار کند.

اکانت کاربری DylanDKT در توییت جدید خود اطلاعاتی از طراحی دوربین آیفون ۱۳ ارائه کرده است که در نوع خود می‌تواند برای بسیاری از مشخصه‌های این تلفن هوشمند جدید را مشخص کند. در این توییت مشخص شده که شرکت اپل در سال ۲۰۲۱ میلادی، همانند سال گذشته اسکنر لیدار را فقط در تلفن‌های هوشمند سری پرو ارائه می‌دهد. این موضوع به معنای آن است که اپل در این زمینه تغییراتی را در دوربین اعمال نخواهد کرد.

توییت DylanDKT در مورد اسکنر دوربین آیفون ۱۳ به این شرح است:

اسکنر لیدار فقط در مدل‌های پروی آیفون آماده عرضه خواهند شد. اوایل سال جاری به نظر آمد که اپل در تلاش برای تعبیه اسکنر لیدار در تمامی مدل‌های آیفون ۱۳ یا ۱۲ اس است، اما به دلایلی خاص این رویداد امسال نخواهد افتاد.

این در حالی است که شایعات پیشین حاکی از آن بودند که شرکت اپل در تلاش است تا تمامی مدل‌های ۲۰۲۲ آیفون‌های خود را مجهز به لنز لیدار کند. این شایعه توسط تحلیلگران مهمی مثل مینگ چی کو و مارک گورمن نیز تایید شده بود، اما حالا این گزارش‌ جدید نشان می‌دهد که فقط آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس مجهز به سنسور LiDAR شده‌اند.

گفتنی است که DylanDKT تا پیش از این نیز ادعاهایی در مورد مک بوک ایر رنگی در سال ۲۰۲۲ میلادی را مطرح کرده است و این موضوع نشان دهنده آن است که DylanDKT به زودی به می‌تواند یکی از تحلیلگران معروف شرکت اپل شناخته شود.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location