سبد خرید خالی‌ست.
Eaze-Buy-Marijuanna

پس از موافقت شرکت اپل برای ارائه خدمات در برخی از کشورها، اولین اپلیکشن خرید و فروش اینترنتی ماریجوانا به اپ استور آمده است که تنها در مناطقی که خرید و فروش این ماده از نظر قانونی آزاد باشد خدمات خود را ارائه می‌دهد.

اپل در تاریخ هفتم ژوئن، یعنی نزدیک به یک ماه پیش تغییراتی را در قوانین و دستورالعمل‌های خود اعمال کرد که به برخی از اپلیکیشن‌هایی که تا پیش از این غیرقانونی تلقی می‌شدند، اجازه فعالیت داده است. در میان این تغییرات برخی از محدودیت‌های پیشین برداشته شده و درکنارآن برخی محدودیت‌های جدید نیز به قوانین فعالیت اپلیکشین‌ها در اپ استور اضافه شده است.

طبق این قوانین جدید اپ استور، داروخانه‌های دارای مجوز فروش اینترنتی و مراکز ارائه دهنده مواد مخدر قانونی می‌توانند در اپ استور فعالیت کنند که همین موضوع نیز باعث شده تا اولین اپلیکیشن خرید و فروش اینترنتی ماریجوانا آماده عرضه برای کاربران آیفون‌ها شود.

اپلیکیشن Eaze که به تازگی در اپ استور آماده عرضه شده به کاربران خود در مناطقی خاص اجازه ثبت سفارش اینترنتی ماریجوانا و مشتقات قانونی ماده کانابیس را ارائه می‌دهد. این اپلیکیشن تاکید زیادی کرده که فقط خدمات خود را در ایالت‌هایی از آمریکا که ماریجوانا در آن‌ها آزاد است، ارائه می‌کند.

کاربران در ایالت‌های تایید شده می‌توانند با ثبت سفارش ماریجوانا و دیگر مشتقات کانابیس، ماده مورد نظر خود را خریداری کرده و مقابل درب خانه دریافت کنند.

این اپلیکیشن برای ارائه خدمات خود از کاربران اطلاعاتی نظیر هویت قانونی، اطلاعات شهروندی و اطلاعات پرداخت دریافت می‌کند تا مطمئن شود که سن خریداران ماریجوانا بیشتر از ۲۱ سال باشد. گفتنی است که در بسیاری از ایالت‌های آمریکا مصرف ماریجوانا، سیگار و الکل توسط افراد زیر ۲۱ سال غیرقانونی است.

گفتنی است که Eaze تا پیش از این خدمات خود را از طریق وب سایت و وب اپلیکیشن به کاربران ارائه می‌داد که حالا با ارائه اپلیکیشن در اپ استور، روند خرید اینترنت ماریجوانا راحتتر شده است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location