سبد خرید خالی‌ست.
_iPhone_13_

اخیرا یک شرکت سازنده قاب چینی، تصاویری از قالب مناسب برای ساخت قاب آیفون 13 را در شبکه اجتماعی چینی Weibo منتشر کرده است.

برخی سازندگان اکسسوری گوشی‌های هوشمند مشغول طراحی و تولید قاب مبتنی بر مدل‌های شاسی برای آیفون 13 هستند که ظاهرا اطلاعات پیشرفته‌ای درباره اندازه دستگاه‌های پرچم‌دار آینده اپل ارائه می‌کند.

Benks شرکت چینی سازنده معروف قاب برای تلفن‌های هوشمند، اخیرا تصاویری از قالب‌های قاب آیفون جدید را در Weibo به اشتراک گذاشته است. دو افشاگر دیگر بلافاصله این تصاویر را در توییتر منتشر کرده، ضمن اینکه عکس‌ها چهار مدل آیفون 13 قابل پیش بینی را مشابه با مدل‌های 12 نشان می‌دهند.

این چهار مدل آیفون در اندازه‌های 5.4 اینچ، 6.1 و 6.7 اینچ با دو مدل استاندارد پرو در اندازه 6.1 اینچ عرضه خواهد شد.

طبق تصاویر منتشر شده، تفاوت عمده‌ای در آیفون‌های جدید ایجاد خواهد شد که شامل ناچ کوچکتر در جلو، قرار گرفتن دوربین‌های دوگانه در عقب که لنزهای آن به صورت اریب روی آیفون 13 مینی و آیفون 6.1 اینچی قرار گرفته‌‌اند به همراه دوربین بزرگ که در مدل 13 پرو مکس وجود خواهد داشت.

تصاویر منتشر شده از طراحی آیفون 13 نشان می‌دهد که آیفون جدید دارای طراحی کلی ضخیم‌تر و دروبین‌ بزرگ‌تر در مدل‌های پرو و پرو مکس است.

ماژول‌های دوربین بزرگتر احتمالا به دلیل شایعه عرضه قابلیت سنسور شیفت برای همه مدل‌های سری جدید و قابلیت‌های پیشرفته اولتراواید در آیفون 13 پرو و پرو مکس عرضه خواهد شد.

این سازنده قاب اغلب مدل‌های خود را بر اساس شایعات و موارد فاش شده طراحی می‌کند، بنابراین تصاویری که این سازنده قاب به اشتراک گذاشته طراحی احتمالی آیفون 13 را نشان می دهد و قطعی نیست.

با وجود همه اطلاعاتی که از ویژگی‌های آیفون جدید در دست است، احتمال می‌رود اپل در بازه زمانی سپتامبر محصول جدید خود را عرضه کند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location