سبد خرید خالی‌ست.
Selfie

شرکت اپل به تازگی یک ویدیوی تبلیغاتی را برای قابلیت سلفی در تاریکی برای آیفون ۱۲ پرو مکس را آماده انتشار کرده است.

این ویدیوی تبلیغاتی در کانال رسمی یوتیوب شرکت اپل منتشر شده است که در نوع خود جذابیت بصری ویژه‌ای دارد. تبلیغ جدید شرکت اپل نشان دهنده یکی از کاربران آیفون ۱۲ پرو مکس است که به خاطر قابلیت گرفتن سلفی در تاریکی بسیار هیجان زده شده و در هر مکانی از خود سلفی می‌گیرد.

در این ویدیو شرکت اپل امکان ثبت تصاویر سلفی در حالت تاریک و نتیجه آن را به مخاطبین نشان می‌دهد که مشخص می‌شود که این تصاویر از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند. این ویدیوی تبلیغاتی دارای یک موزیک ویژه نیز هست که توسط تیم ان آی سی و طی همکاری با هنرمندان، مشابه فارسی آن نیز ساخته شده است.

شرکت اپل در ایفون ۱۲ پرو مکس امکان ثبت تصاویر سلفی در تاریکی را آماده عرضه کرده است. با این حال قابلیت عکاسی در شب برای اولین بار در آیفون ۱۱ پرو و پرو مکس و مشخصا در دوربین پشتی آماده عرضه شده بود. این قابلیت امکان ثبت عکس‌های پرتره را نیز در مکان‌های تاریک ارائه می‌داد. با این حال شرکت اپل در سال ۲۰۲۰ میلادی و در زمان معرفی آیفون ۱۲ پرو و پرومکس امکان ثبت تصاویر سلفی در حالت تاریک را نیز در دوربین جلویی ارائه داد تا کاربران در هر شرایطی بتوانند تصاویر با کیفیت سلفی را به ثبت برسانند.

برای استفاده از این قابلیت کاربران کافی است در محیط‌های تاریک دوربین خود را در حالت سلفی باز کنند و تصاویر مورد نظر خود را به ثبت برسانند. حالت تاریک با فعال سازی به صورت خودکار در حالت شب امکان ثبت تصاویر با کیفیت بالا را ارائه می‌دهد.

گفتنی است که اپل در طول چند سال گذشته همواره تلاش کرده تا بهترین امکانات را برای عکاسی در اختیار کاربران قرار دهد که از آن طریق توانسته بهترین دوربین‌های تعبیه شده در تلفن‌های هوشمند را آماده عرضه کند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location