سبد خرید خالی‌ست.
Apple

  ارزش سهام اپل پس از تقسیم هر سهم به چهار سهم برای بار دیگر رکورد زده و به بالاترین میزان خود رسیده است. هر ارزش از سهم جدید اپل با قیمت ۱۴۴.۵۷ دلار در روز چهار شنبه هفته گذشته معامله شده که رکوردی بی‌سابقه برای شرکت اپل به حساب میاید. در زمان تنظیم این نوشته سهام اپل ۱۴۵.۱۱ دلار است. اپل قرار است به زودی گزارش درآمد سه ماهه سوم سال ۲۰۲۱ خود را منتشر کند که مصادف با روز ۲۷ جولای خواهد بود. در این میان برخی از شرکت‌های تحلیلی، تخمین زده‌اند که ارزش کلی شرکت اپل به ۲.۵ تریلیون دلار رسدیه است و همچنان با اختلاف زیاد به عنوان اولین شرکت با ارزش جهان در حوزه فناوری و با ارزش‌ترین شرکت آمریکا به حساب می‌اید. در این میان ، تحلیلگران ادعا کرده‌اند که شرکت مایکروسافت با ارزش کلی دو تریلیون دلار به عنوان دومین شرکت در آمریکا شناخته شده است. این موضوع البته توسط وب سایت Yahoo Finance نیز تایید شده است، این وب سایت ادعا کرده که شرکت اپل در بازه زمانی یاد شده رشد ۲۲ درصدی را نسبت به دوره مشابه سال قبل تجربه کرده است.

. در این دوره زمانی اپل ۷۲.۹ میلیارد دلار درآمد داشته است که نسبت به سه ماهه سوم سال ۲۰۲۰ میلادی بیش از ۲۲ درصد رشد را تجربه کرده است. اپل در بازه زمانی مشابه سال ۲۰۲۰ نزدیک به ۵۹.۷ میلیارد دلار بوده است. تحلیلگران فروش ایرتگ، آیمک‌های ۲۰۲۱ با تراشه M1 و آیپد‌های جدید را به عنوان مهم‌ترین عوامل موفقیت شرکت اپل در زمینه افزایش درآمد عنوان کرده‌اند.

شرکت اپل تا دو هفته دیگر گزارش مالی خود برای این بازه زمانی را منتشر خواهد کرد که قطعا تا آن زمان ارزش سهام این شرکت افزایش قابل توجهی را تجربه خواهد کرد و همچنان با اختلاف بسیاری شرکت اپل به عنوان با ارزش‌ترین شرکت حوزه فناوری شناخته شده است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location