سبد خرید خالی‌ست.
Touch-ID

شرکت اپل از سال ۲۰۱۷ فرایند استفاده از فیس آیدی در تلفن‌های هوشمند خود را آغاز کرد و در سال ۲۰۱۸ به طور کامل تاچ‌ آیدی را از محصولات جدید خود حذف کرد. در این میان برخی از شایعات خبر از بازگشت تاچ آیدی به آیفون‌ها داده‌اند.

در میان این شایعات برخی از افراد ادعا کرده‌اند که شرکت اپل در سال ۲۰۲۲ میلادی برای بار دیگر تاچ ایدی را با قرار دادن در زیر نمایشگر به تلفن‌های هوشمند خود بازمیگرداند. این در حالی است که شرکت اپل از سال ۲۰۱۸ دکمه هوم که تاچ آیدی روی آن قرار گرفته شده بود را از طراحی محصولات خود حذف کرد. در این میان، برخی از کاربران با حضور تاچ آیدی زیر نمایشگر و برخی دیگر با قرار گرفتن آن روی دکمه پاور موافق هستند.

اپل در سال ۲۰۱۹ میلادی اقدام به قرار دادن تاچ آیدی روی دکمه پاور آیپد‌ها کرد، اما این ایده در طراحی آیفون‌ها مورد استفاده قرار نگرفت. وب سایت 9to5mac با راه اندازی یک نظرسنجی تلاش کرده تا دیدگاه کاربران در این مورد را مشخص کند.

در این نظرسنجی که ۱۱۳۰۰ کاربر در آن شرکت کرده‌اند مشخص شده که ۴۷.۹۱ درصد، یعنی نزدیک به نیمی از کاربران به بازگشت تاچ ایدی به زیر نمایشگر تمایل دارند. این در حالی است که ۲۹.۳ درصد از کاربران تمایل دارند تا ایفون همانند آیپد‌ نسل ۷ مجهز به تاچ ایدی روی دکمه هوم شود. با این حال همچنان ۱۸.۲۷ درصد از کاربران تمایل دارند تا به هیچ وجه تاچ آیدی به آیفون باز نگردد و اپل از همان ایده فیس آیدی برای باز کردن قفل ایفون‌ها استفاده کند.

در این میان تنها ۳.۵ درصد از کاربران تمایل دارند که تاچ آیدی همراه با دکمه هوم به تلفن‌های هوشمند آیفون بازگردد و ایده گذشته اپل را برای ساخت سیستم احراز هویت در آیفون‌ها تحسین می‌کنند.

کمتر از ۱ درصد نیز به هیچ یک از این گزینه‌ها تمایلی نشان نداده اند. در نتیجه این نظر سنجی به نظر می‌رسد که اپل بین دوراهی قرار گرفتن تاچ ایدی زیر نمایشگر و دکمه هوم قرار گرفته است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location