سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Pencil

اپل پنسل در نسخه‌های جدید آیپد‌اواس به قابلیت OCR یا امکان تبدیل دست‌خط به نوشته مجهز شده است. این قابلیت هرچند که برای زبان فارسی پشتیبانی نمی‌شود، اما برای زبان انگلیسی و دیگر زبان‌های پشتیبانی شده بسیار کاربردی است.

با استفاده از این قابلیت، هنگام کپی کردن دست نوشته به عنوان متن، می‌توان از این قابلیت استفاده کرد. تصور کنید که یک نوشته را با اپل پنسل به ثبت رسانده‌اید و حالا می‌خواهید از آن طریق متن را به طور کامل همان Plain Text یا همان نوشته خام بین اپلیکیشن‌های مختلف کپی و پیست کنید. این قابلیت به شما این امکان را می‌دهد تا به سریع‌ترین حالت ممکن امکان تبدیل دست نوشته خودتان به یک تکست ساده را داشته باشید.

کاربرانی که به زبان‌های پشتیبانی شده متن می‌نویسند، می‌توانند متن دست‌نویس را کپی کرده و به عنوان متن تایپ شده استاندارد پیست کنند. همچنین آدرس‌ها و سایر محتواها و مطالب نوشته شده به این زبان‌ها به صورت تعاملی و قابل کلیک نشان داده می‌شود.

کپی کردن دست‌نویس که قبلا به عنوان متن و شناسایی اطلاعات برای زبان‌های انگلیسی و چینی قابل دسترسی بودند، اکنون به طور وسیعی برای بسیاری از زبان‌ها نیز توسعه یافته‌اند.

چگونه دست خط انگلیسی یا دیگر زبان‌های پشتیبانی‌شده را به متن تبدیل کنیم

اپل پشتیبانی از Apple Pencil Scribble را برای زبان‌های پشتیبانی شده ارائه داده که افراد می‌توانند به زبان بومی خود در آیپد بنویسند.

روش انجام این کار به صورت خودکار است. کافی است ابتدا تنظیمات آن را انجام دهید تا از این پس تمامی نوشته‌های شما به زبان‌های پشتیبانی شده به متن و نوشته تبدیل شوند.

روش انجام این کار به این شرح است:

  • 1.ابتدا مطمئن شوید که سیستم عامل آیپد شما آیپداواس ۱۴ یا نسخه‌های جدیدتر آن باشد
  • 2.وارد تنظیمات شده و در بخش Apple Pencil گزینه Scribble را فعال کنید. این قابلیت برای بسیاری از کاربران به صورت پیش‌فرض فعال است.
  • 3.حال وارد یک نرم افزار یادداشت نظیر Notes شده و شروع به نوشتن کنید
  • 4.متن مورد نظر را انتخاب کرده و گزینه کپی را انتخاب کنید و آن را همانند تمامی نوشته‌های تایپ شده به جاهای دیگر انتقال دهید
  • 5.پس از انجام این کار شما به طور خودکار می‌توانید از این قابلیت استفاده کنید

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location