سبد خرید خالی‌ست.
iPhone-13

تصویر جدید منتشر شده از یک قاب احتمالی از آیفون‌های جدید نشان از بزرگتر شدن دوربین آیفون ۱۳ پرو دارد.

تصویر جدید منتشر اولین بار در شبکه اجتماعی چینی Weibo دیده شد که توسط برخی از کاربران توییتر نظیر DuanRui بازنشر شده است. در این تصاویر مشخص شده که شرکت اپل احتمالا در حال افزایش ابعاد دوربین ایفون ۱۳ است و تلاش دارد تا ماژول بیرون زده دوربین را در این تلفن هوشمند با سایز بزرگتری طراحی کند.

این موضوع البته تا پیش از این نیز توسط بسیاری از تحلیلگران نظیر مارک گورمن و مینگ چی کو تایید شده بود. این تحلیلگران اعلام کرده بودند که شرکت اپل در تلاش است تا ابعاد دوربین ایفون ۱۳ را افزایش دهد و از آن طریق امکانات بهتری نظیر استبلایز بهینه‌تر و سیستم‌های تشخیصی دیگر را در این محصولات بگنجاند. در این میان، طبق گزارش‌های منتشر شده تصاویری از ماکت آیفون ۱۳ نیز منتشر شده بود که نشان دهنده افزایش سطح ضخامت آیفون ۱۳ بود. این در حالی است که تصویر اخیر منتشر شده نشان دهنده افزایش ابعاد طول و عرض آیفون ۱۳ است.

البته مینگ چی کو هفته پیش ادعا کرده بود که شرکت اپل در تلاش است تا تمرکز ویژه‌ای روی بهبود لنز التراواید در ایفون‌های پرو ۲۰۲۱ کند و بر همین اساس تصویر اخیر منتشر شده نیز می‌تواند به عنوان یکی از نشانه‌های تایید ادعای مینگ چی کو مطرح شود. این موضوع باعث می‌شود تا آیفون‌های جدید امکانات بهتری در زمینه جذب نور در محیط‌های تاریک و نیمه تاریک داشته باشند و عکاسی در حالت شب را به شکلی بهینه بهبود دهند.

شرکت اپل احتمالا در جریان رویداد سپتامبر ۲۰۲۱ از آیفون ۱۳ رونمایی می‌کند. شایعاتی که تا به امروز در مورد دوربین آیفون ۱۳ مطرح شده در گام اول نشان از تغییر چیدمان لنز در مدل‌های میان‌رده و در گام دوم نشان دهنده افزایش ابعاد کلی دوربین و فاصله لنزها در نسخه‌های پرو و گران قیمت این محصولات است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location