سبد خرید خالی‌ست.
iPhone-13-Coil-Charging-

یکی از شایعاتی که اخیرا از طرف کانال یوتیوبی Everything Apple Pro منتشر شده در مورد بزرگتر شدن کویل شارژ بی‌سیم در آیفون ۱۳ است.

Max Weinbach گرداننده این کانال یوتیوبی به تازگی ادعا کرده که شرکت اپل در تلاش است تا کویل شارژ بی‌سیم ایفون ۱۳ را بزرگتر از آیفون ۱۲ کند. این تحلیلگر ادعا کرده که شرکت اپل با ارائه این قابلیت در تلاش است تا امکان افزایش توان دریافتی شارژ را در تلفن‌های هوشمند خود افزایش دهد و همین موضوع باعث شده تا شرکت اپل کویل‌های شارژ بی‌سیم را در این تلفن‌های هوشمند جدید افزیش دهد.

بر اساس این شایعه بزرگ‌تر شدن سایز کویل شارژ بی‌سیم در نهایت باعث بزرگ‌تر شدن ابعاد تلفن های هوشمند بعدی شرکت اپل خواهد شد و این موضوع روی ضخامت گوشی‌های اپل تاثیر خواهد گذاشت. این شایعات همچنین ادعاهایی در مورد امکان انتقال داده از طریق سیستم ارتباطی مگ‌سیف را نیز مطرح کرده‌اند. بر اساس این ادعا، شرکت اپل می‌تواند امکانی را در آیفون۱ ۳ ایجاد کند که از طریق آن کاربران خواهند توانست از طریق سیستم ارتباطی مگ‌سیف آیفون را به مک متصل کرده و از آن طریق علاوه بر دریافت شارژ بهینه باتری دستگاه، امکان انتقال داده را نیز داشته باشند.

در ماه فوریه ۲۰۲۱ نیز مارک گورمن از خبرگزاری بلومبرگ ادعاهایی مشابه را مطرح کرده بود که بر اساس آن شرکت اپل احتمالا در تلاش است تا با بزرگ‌تر کردن ابعاد کویل‌های شارژ امکان ارائه شارژ معکوس با استانداردهای اختصاصی یا استاندارد Qi را در اختیار عموم کاربران قرار دهد. این فناوری ممکن است باعث شود تا آیفون امکان شارژ کردن ایرپاد و اپل واچ را در مواقع ضروری داشته باشد.

شرکت اپل احتمالا در شهریور سال جاری میلادی و همزمان با کنفرانس سپتامبر از آیفون‌های جدید خود رونمایی می‌کند که احتمالا با نام آیفون ۱۲ اس یا آیفون ۱۳ شناخته خواهند شد.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location