سبد خرید خالی‌ست.
iphone-13

شرکت اپل هنوز مدل ۲۰۲۱ تلفن‌های هوشمند خود را رونمایی نکرده است، اما در طول چند ماه گذشته موج شایعات در مورد این تلفن‌های هوشمند زیاد شده است. یکی از شایعاتی که در طول این چند ماه سروصدای زیادی را ایجاد کرده مربوط به نام این محصولات است. برخی از افراد گوشی بعدی اپل را آیفون ۱۳ و برخی دیگر آیفون ۱۲ اس نامیده‌اند.

روز گذشته Everything Apple Pro اعلام کرد که نام آیفون بعدی آیفون ۱۲ اس خواهد بود و اپل در کنار آن آیفون ۱۳ را نیز رونمایی می‌کند. اما حالا خبرگزاری Econimic Daily News ادعا کرده که شایعه Everything Apple Pro با واقعیت همخوانی ندارد و اپل در سال ۲۰۲۱ میلادی اقدام به رونمایی از چهار محصول می‌کند که همگی آنها عدد ۱۳ را در نام خود خواهند داشت.

بر اساس گزارش این خبرگزاری آیفون امسال اپل که قرار است به زودی رونمایی شود با عنوان آیفون ۱۳ و در چهار مدل مختلف تولید خواهد شد. این محصولات قرار است دقیقا با همان ترتیب سال ۲۰۲۰ میلادی شامل آیفون ۱۳، آیفون ۱۳ مینی، پرو و پرو مکس رونمایی شوند که اپل مدل میان‌رده ۶.۱ اینچی آن‌ها را با حجم بیشتر نسبت به مدل‌های دیگر تولید خواهد کرد.

آیفون ۱۳ با سایز ۶.۱ اینچی قرار است ۶۸ درصد از حجم تولیدی کل تلفن‌های هوشمند جدید شرکت اپل را داشته باشد و پس از آن نسخه پروی ۶.۱ اینچی بیشترین میزان تولید را خواهد داشت.

این ادعا در حالی مطرح شده است که برخی از تحلیلگران ادعا کرده‌اند که نام گوشی بعدی شرکت اپل آیفون ۱۲ اس است. این تحلیگران در توضیح ادعای خود اعلام می‌کنند که اپل امسال تغییرات زیادی را در روند پردازشی تلفن‌های هوشمند خود ایجاد نمی‌کند و از نسخه بهبودیافته پردازنده‌های پنج نانومتری خود در تولید این محصولات استفاده خواهد کرد. همین موضوع نیز باعث شده تا تحلیلگران ادعا کنند که آیفون بعدی با پسوند ۱۲ اس رونمایی می‌شود و اپل عدد ۱۳ را در نام‌گداری این تلفن‌ هوشمند استفاده نخواهد کرد. گفتنی است که اپل احتمالا در شهریور سال جاری اقدام به رونمایی از این محصولات خواهد کرد که در حقیقت پایانی برای موج شایعات منتشر شده در مورد این محصولات خواهد بود.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location