سبد خرید خالی‌ست.
Spotify-1

اسپاتیفای در تلاش است تا از طریق برگزاری کنسرت‌های مجازی توجه کاربران سرویس‌های استریم موزیک رقیب نظیر اپل موزیک را به خود جلب کند.

وب سایت The Information طی گزارش جدید خود اعلام کرده که شرکت توسعه دهنده اسپاتیفای در تلاش است تا امکاناتی را برای اجرای کنسرت‌های مجازی ایجاد کند و از آن طریق تجربه متفاوتی را از یک سرویس استریم در اختیار کاربران قرار دهد. این قابلیت تا به امروز در هیچ یک از سرویس‌های استریم موزیک ارائه نشده است با این حال اسپاتیفای تلاش دارد تا با ارائه این قابلیت امکانات بهتری نسبت به رقبایی نظیر اپل موزیک را در اختیار کاربران قرار دهد.

وب سایت انتشار دهنده این گزارش ادعا کرده که اطلاعات مربوط به کنسرت‌های مجازی را از طرف برخی منابع آگاه در بخش توسعه و بازاریابی اسپاتیفای دریافت کرده است که نشان می‌دهد که این سرویس به زودی با تغییراتی ویژه همراه خواهد بود.

بر اساس این گزارش اسپاتیفای به ازای هر اکانت کاربری مبلغی معادل با ۱۵ دلار را به عنوان بلیت کنسرت مجازی دریافت خواهد کرد و طی آن امکان مشاهده رویدادهای مختلف موسیقی را به کاربران ارائه خواهد داد. گفتنی است که اسپاتیفای در ماه‌های مه و ژوئن سال ۲۰۲۱ میلادی نیز رویدادهای بسیار کوچکی را برگزار کرد و طی آن مبلغ ۱۵ دلار را از کاربران به عنوان بلیت این رویدادها دریافت کرده بود. اسپاتیفای البته در این زمینه موفقیت زیادی کسب نکرد و همین موضوع نیز باعث شد تا کسب و کار فروش بلیت رویدادهای آنلاین باعث بدنامی اسپاتیفای میان برخی از کاربران شود. البته این امکان قرار است به زودی در اختیار عموم کاربران بگیرد و برای بار دیگر این سرویس شانس خود را برای برگزاری کنسرت‌های آنلاین و مجازی به صورت گسترده امتحان خواهد کرد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location