سبد خرید خالی‌ست.
Restore

پس از عرضه اولین نسخه بتای آی او اس ۱۵ و ایپد او اس ۱۵ بسیاری از کاربران برای دانلود و نصب این نسخه تمایل نشان داده‌اند. در این میان، برخی از کاربران تمایل دارند تا فعلا به آی او اس ۱۴ داون گرید کنند.

خبر خوب این است که شرکت اپل این بار نه تنها تا زمان نسخه نهایی آی او اس ۱۵ و ایپد او اس ۱۵ بلکه تا زمان پشتیبانی از این دو نسخه از آی او اس ۱۴ و معادل آن در آیپدها نیز پشتیبانی می‌کند. به همین دلیل کاربران در فعلا حق انتخاب برای داون گرید کردن به نسخه‌های پیشین را خواهند داشت.

اگر بتای آی او اس ۱۵ را نصب کرده‌اید و حال می‌خواهید تا دستگاه‌ خود را داون گرید کنید، می‌توانید با انجام چند مرحله ساده این کار را انجام دهید.

در ادامه این مطلب روش داون گرید کردن به ای او اس ۱۴ پس از نصب بتای نسخه ۱۵ را آموزش خواهیم داد.

آموزش داون گرید کردن به آی او اس ۱۴ پس از نصب بتای نسخه ۱۵ با استفاده از کامپیوترهای مک

روش انجام این کار بسیار ساده است و تنها کافی است چند مرحله را به صورت دقیق انجام دهید تا به نتیجه دلخواه خود برسید

  • 1.ابتدا از اینکه نسخه پشتیبان از اطلاعات خود تهیه کرده‌اید مطمئن شوید. به یاد داشته باشید که در این فرایند تمام اطلاعات شما پاک می‌شود
  • 2.آیفون یا آیپد را با استفاده از کابل به مک متصل کنید
  • 3.آیفون یا ایپد را به حالت DFU ببرید (این حالت برای مدل‌های مختلف آیفون و ایپد متفاوت است) برای مشاهده بردن دستگاه‌های مختلف به حالت DFU صفحه رسمی اپل را مشاهده کنید.
  • 4.فایندر را در مک باز کنید
  • 5.در این بخش گزینه Restore را مشاهده می‌کنید که با کلیک کردن روی آن می‌توانید فرایند داون گرید را آغاز کنید.

نکته اول: برای انجام این فرایند در کامپیوترهای ویندوزی کافی است نرم افزار آیتونز را در جدیدترین نسخه‌ خود دریافت کرده و پس از آن اقدام به ریستور کردن آیفون کنید.

نکته دوم: برای بار دیگر تاکیید می‌شود که پیش از انجام هر کاری از اطلاعات دستگاه بکاپ تهیه کنید تا با مشکلات بعدی در زمینه از دست دادن داده‌ها مواجه نشوید

نکته سوم: برای بهبود روند ریستور بهتر از فایل IPSW مربوط به سیستم عامل دستگاه خود را از سایت GetiOS یا IPSW دریافت کنید. پس از آن در زمان فشار دادن دکمه ریستور در فایندر یا آیتونز، دکمه Shift را نگه دارید.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location