سبد خرید خالی‌ست.
instagram-1

اشتراک‌گذاری لینک در استوری اینستاگرام روی پلتفرم iOS از طریق استیکرهای لینک دهنده جدید امکان‌پذیر خواهد شد.

گزارش‌های منتشر شده نشان می‌دهد که یک آپدیت بزرگ از اینستاگرام در راه خواهد بود که امکان اشتراک‌گذاری لینک را به کاربران می‌دهد. زیرا در حال حاضر این قابلیت در اختیار برخی از کاربران تایید شده است.

اکنون کاربرانی که در اینستاگرام 10هزار فالوئر یا نشان وریفای دارند، می‌توانند با استفاده از طراحی swipe-up لینک‌هایی را به استوری خود اضافه کنند. در واقع اینستاگرام در حال آزمایش ارائه یک برچسب لینک دهنده در استوری است.

در این گزارش توضیح داده شده که این برچسب‌ها مانند روش swipe-up عمل می‌کنند، یعنی به جای بالا کشیدن از یک ضربه استفاده خواهد و کاربران بدون محدودیت می‌توانند در پیج‌های شخصی نیز لینک مشخصی را به اشتراک بگذارند.. همچنین کاربران می‌توانند به استوری‌هایی پاسخ دهند که دارای برچسب لینک باشند.

یکی از مدیران اینستاگرام گفته آزمایش این قابلیت در مقیاس کوچکی در حال انجام است که بیشتر جنبه یادگیری نحوه استفاده از لینک‌ها دارد. کاربران می‌توانند یرخی انواع لینک‌های ارسالی از افراد را مشاهده کنند در حالی که اطلاعات غلط و هرزنامه را پیگیری می‌کنند.

او می‌گوید برچسب‌ها با روش فعلی استفاده کاربران از اینستاگرام مطابقت داشته و این آزمایش لینک‌هایی را به همان روش سابق اما با استفاده از برچسب‌ها در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

در حال حاضر این آزمایش در تعداد کم انجام می‌شود اما اینستاگرام امیدوار است در صورت درستی آن، بتواند برچسب لینک را در اختیار همه کاربران قرار دهد. گفته شده این پلتفرم اجتماعی فعلا هیچ برنامه‌ای برای آوردن لینک به سایر قسمت‌های اینستاگرام مثل بخش نظرات یا زیر نویس‌ها ندارد.

روش برچسب گذاری برای کاربرانی که در اینستاگرام فعالیت تجاری دارند و اصطلاحا پیج آن‌ها از نوع بیزینس است، اما این قابلیت در آینده نزدیک به صورت عمومی آماده عرضه به همه کاربران خواهد شد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location