سبد خرید خالی‌ست.
iphone-lg-trade-in

با پایان فعالیت شرکت کره‌ای ال جی در حوزه تولید و فروش تلفن‌های هوشمند شرکت اپل در یک اقدام تبلیغاتی کاربران این تلفن‌هوشمند را به خرید آیفون تشویق کرده است.

اپل از امروز تعدادی از تلفن های هوشمند ال جی را به عنوان محصولات مناسب برای تعویض در برنامه اختصاصی خود برای خرید تلفن‌های هوشمند ایفون قرار داده است. یکی از این تلفن‌های هوشمند برند ال جی G8 ThinQ که مدل‌های دسته دوم آن با قیمت ۷۰ دلار در وب سایت رسمی شرکت اپل خریداری می‌شود و اپل امکان خرید آیفون جدید با قیمت ارزان‌تر را برای کاربران فراهم کرده است. مدل‌های دیگ این تلفن هوشمند با قیمت ۵۰ تا ۶۵ دلار به فروش می‌رسند. اپل در بهترین حالت البته تنها ۱۲۵ دلار برای تحویل یک تلفن هوشمند ال جی به کاربران ارائه می‌دهد و از آن طریق امکان خرید یک تلفن هوشمند دیگر از سری آیفون‌ها را به کاربران ارائه می‌دهد.

تا پیش از این شرکت اپل برای تشویق کاربران تلفن‌های هوشمند اندرویدی برنامه‌های مشابهی را راه‌اندازی کرده بود که امکان تحویل گوشی‌های سامسونگ را برای خرید یک آیفون ارائه می‌داد. اپل در زمان پایان کار برند HTC نیز چنین برنامه‌ای را راه‌اندازی کرده بود و کاربران این محصولات را به خرید ایفون و دریافت گیفت کارت‌های اپل تشویق کرده بود.

در حال حاضر این برنامه علاوه بر گوشی‌های ال جی امکان تحویل گوشی‌های سامسونگ و گوگل پیکسل را نیز به کاربران ارائه می‌دهد.

شرکت اپل از همین حالا این برنامه را برای کشورهایی که به صورت رسمی در آن‌ها فعالیت دارد راه‌اندازی کرده است و به کاربران امکان خرید تلفن‌های هوشند آیفون را می‌دهد. این امکان رقابتی باعث می‌شود تا علاوه بر تمایل کاربران محصولات اندرویدی به خرید آیفون‌ها، نرخ وفادارای کاربران به تلفن‌های هوشمند ایفون نیز افزایش پیدا کند که البته در برخی از کشورهای خاص این برنامه اجرایی می‌شود.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location