سبد خرید خالی‌ست.
Apple

اوایل ماه ژوئن، تیم کوک مدیر عامل اپل در یک یادداشت داخلی اعلام کرد که شرکت اپل قصد دارد برنامه کاری ترکیبی جدیدی را تصویب کند مبنی بر اینکه کارمندان باید سه روز هفته را در شرکت حضور داشته باشند.

در حالی که این تصمیم با انتقاداتی مواجه شده ولی اپل تایید کرده که کار حضوری برای کارمندان را ضروری می‌داند.

Deirdre O'Brien معاون ارشد خرده فروشی اپل بر این باور است که همکاری حضوری کارمندان برای فرهنگ و آینده شرکت بسیار ضروری است. او همچنین اشاره کرده که محصولات و خدمات اپل به دلیل همکاری حضوری افراد در شرکت بوده است.

در سال 2020 به دلیل همه گیری کرونا، اپل مجبور شد دفاتر خود را تعطیل کند و بیش از یکسال است که کارمندان اپل دورکاری می کنند.

حالا که اوضاع اپیدمی در آمریکا رو به بهبود است شرکت تصمیم به کار حضوری کارمندان خود را اعلام کرده ولی گروهی از افراد در مقابل این تصمیم ایستادگی می‌کنند.

از این رو کارمندان شرکت طی نامه‌ای به تیم کوک، از او درخواست کرده‌اند که به آنها حق انتخاب برای کار حضوری یا غیر حضوری داده شود.

با وجود اینکه اپل موارد را به طور جداگانه بررسی خواهد کرد ولی نظر اصلی شرکت به بازگشت کارکنان به دفتر با مدل ترکیبی است.

استراتژی اپل برای کار ترکیبی کارمندان یعنی ترکیبی از دورکاری و کار حضوری در شرکت در مقایسه با شرکت‌هایی مثل گوگل و فیسبوک تقریبا سنتی به نظر می‌رسد. زیرا این شرکت‌ها ظاهرا استراتژی دورکاری را پذیرفته‌اند و هنوز تصمیمی مبنی بر حضور کارکنان در دفاتر نگرفته‌اند.

تیم کوک اشاره کرده که دورکاری موجب شده که کارکنان اپل از هم دور شوند که این فاصله باید جبران شود، ضمن اینکه با ارائه روش ترکیبی کارکنان می‌توانند بخشی از زمان خود را در کنار خانواده و دوستان سپری کنند. صمیمیت بین کارکنان، بودن در کنار خانواده و دوستان همان چیزی است که در نظر مدیر عامل اپل باید انجام شود.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location