سبد خرید خالی‌ست.
Apple-uses-Body-Camera

وب سایت Front Page Tech که در زمینه انتشار شایعات و خبرهای تایید نشده شرکت اپل فعالیت می‌کند به تازگی گزارش داده که کارکنان اپل موظف به بستن دوربین به خود شده‌اند. این وب‌ سایت ادعا کرده که اپل به دلیل جلوگیری از نشت اطلاعات اقدام به انجام چنین کاری کرده است.

شرکت اپل مدت‌ها است که با چالش نشت اطلاعات محصولات معرفی نشده مواجه است. این شرکت مشخصا از سال ۲۰۱۷ و پس از آغاز موج خبرهای مربوط به آیفون X با مشکل فاش شدن اطلاعات پیش از برگزاری رویدادها مواجه است و تاکنون نیز نتوانسته منبع اصلی نشت این اطلاعات را پیدا کند. این موضوع تاجایی پیش رفته که حتی اطلاعات مربوط به کنفرانس‌های اپل نیز به طور کامل پیش از برگزاری آن‌‌ها در خبرگزاری‌های مختلف پوشش داده می‌شود.

در این میان شرکت اپل به کارکنان خود دوربین‌های قابل کارگذاری روی بدن داده و از آن ها خواسته تا آن‌ها را در زمان انجام وظیفه نصب کنند تا از این طریق بتواند منبع اصلی نشت اطلاعاتی را شناسایی کند.

اپل تنها به کارکنانی که در بخش نگهداری از محصولات سخت افزاری معرفی نشده کار می‌کنند این دوربین‌ها را ارائه داده و از آن‌ها خواسته تا دوربین‌ها را در زمان انجام وظیفه نصب کنند.

Front Page Tech به عنوان انتشاردهنده این گزارش البته اپل را به خاطر این کار نیز مسخره کرده است. این خبرگزاری اعلام کرده که تلاش اپل برای نصب دوربین روی لباس کارکنان کاری بیهوده است و جلوی نشت اطلاعاتی را نمی‌گیرد، چرا که منبع نشت‌ اطلاعاتی می‌تواند در ساعت غیرکاری اقدام به نشت اطلاعاتی کند و دقیقا نیازی به نشت اطلاعاتی در زمان انجام وظیفه ندارد.

از طرف دیگر، بسیاری از نشت‌های اطلاعاتی امروز از داخل شرکت اپل انجام نمی‌شود، بلکه سیاست برون‌سپاری اپل باعث شده تا بسیاری از شرکت‌های فعال در زمینه تولید انبوه قطعات که اپل سفارش تولید یا اسمبل محصولات خود را به آن‌ها می‌دهد نیز در نشت اطلاعاتی اخیر دخیل باشند که جلوگیری از این کار برای شرکت اپل تقریبا غیرممکن است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location