سبد خرید خالی‌ست.
Xcode

اپل اخیرا استفاده از سرویس جدید ایکس کد کلود را به توسعه‌دهندگان داده است، این سرویس در WWDC 2021 در ماه ژوئن برای اولین بار معرفی شد.

اپل طی ارسال ایمیلی ضمن تبریک به توسعه دهندگان، اطلاع داده که اکانت آن‌ها برای ایکس کد کلود فعال شده و آن‌ها می‌توانند از خدمات یکپارچه‌سازی و تحویل مداوم که در Xcode 13 قرار داده شده، استفاده کنند.

ایکس کد کلود یک سرویس آنلاین مبتنی بر Xcode است که از سرویس‌های ابری اپل استفاده می‌کند. توسعه دهندگان می‌توانند اپلیکیشن‌های دارای کیفیت بالا را به جای اجرای مستقیم روی مک یا دستگاه‌های دیگر در سرویس ابری اپل ساخته، آزمایش کرده و سپس آماده عرضه به کاربران کنند.

این سرویس ابری به صورت انحصاری برای توسعه‌دهندگان طراحی شده و روشی ساده و سریع برای ارائه اپلیکیشن‌های در حال ساخت است تا محدودیت کمتری برای اجر و تست آن‌ها وجود داشته باشد. این سرویس موجب شده تا فضای مک برای انجام و ارائه کارهای دیگر آزاد باشد و پردازش سنگین برای توسعه نرم افزار نیاز نباشد.

Parallel testing در این سرویس ابری به این معنی است که توسعه دهندگان می‌توانند روی مک، سیستم‌عامل‌ها و پلتفرم‌های مختلف را شبیه‌سازی کرده و در دستگاه فعلی اپل آزمایش کنند. در نهایت توسعه‌دهندگان می‌توانند از طریق سرویس آنلاین TestFlight برای دریافت و ارسال فیدبک سریع به آزمایش‌کنندگان بتا استفاده کنند.

اپل قبلا به توسعه دهندگان اجازه داده بود تا در لیست انتظار ایکس کد کلود ثبت نام کنند. همچنین توسعه‌دهندگانی که در Apple Developer Program به عنوانAccount Holders حضور دارند، از هفتم ژوئن 2021 مجاز به ثبت نام برای ایکس کد کلود شده‌اند. گفتنی است که آخرین نسخه بتا Xcode 13 باید روی مک توسعه‌دهندگان موجود باشد.

ارائه قابلیت ایکس کد کلود به توسعه دهنده کمک می‌کند تا در گام‌های مختلف توسعه یک اپلیکیشن به تغییر ابزار نیازی نداشته باشد و همه اقدامات لازم برای توسعه، نظیر آزمایش و انتشار آن در فضای ابری Xcode 13 را انجام دهد.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location