سبد خرید خالی‌ست.
iPad

شرکت اپل احتمالا تصمیم دارد تا در سال ۲۰۲۳ یا سال‌های پس از آن اقدام به تولید آیپد پرو با نمایشگر بزرگ‌تر کند. آیپد پرو ۲۰۲۳ احتمالا با نمایشگر بزرگتر از ۱۲.۹ اینچ تولید و عرضه خواهد شد.

بر اساس گزارشی که اخیرا مارک گورمن تحلیلگر خبرگزاری بلومبرگ منتشر کرده، مشخص شده که این شرکت در تلاش است تا ایده‌های مربوط به تولید آیپدهای بزرگتر از ۱۲.۹ اینچ را بررسی کند و در سال‌های اینده آن را اجرایی کند.

گورمن اعلام کرده که به اطلاعات دست یافته که آن اپل یک تیم طراحی شامل مهندس‌ها را برای بررسی مزیت‌های آیپد‌های بزرگتر تشکیل داده است. این تیم چند سالی است که تشکیل شده و به دور از سروصدای خبری در حال انجام فعالیت‌های ویژه برای بررسی در مورد طراحی و تولید محصولات جدید است. گورمن البته تاکید کرده که عرضه چنین محصولی در سال ۲۰۲۲ بعید خواهد بود و اپل احتمالا دو سال با عرضه چنین محصولی به بازار فاصله دارد. علاوه بر گورمن، Deby Wu یکی دیگر از تحلیلگران حوزه اپل نیز اعلام کرده که شرکت اپل در حال کار روی پنل‌های پشتی شیشه‌ای برای آیپد است و احتمالا از طریق آن تصمیم دارد تا سیستم شارژ بی‌سیم مشابه با آیفون‌ها را آماده عرضه در آیپد پرو کند.

با توجه به این موضوع می‌توان پیش بینی کرد که شرکت اپل آیپد پرو با سایز ۱۶ اینچ را به عنوان یک معادل لمسی مشابه با مک بوک پرو را آماده عرضه به بازار می‌کند. اپل تا پیش از این و در سال ۲۰۱۹ با توسعه ایپد او اس به عنوان یک سیستم عامل مستقل برای آیپدها نشان داد که تصمیم به توسعه سری محصولات آیپد با یک هویت یکتا دارد و تلاشی برای ادغام مک با نمایشگر لمسی نخواهد کرد. در این میان، به نظر می‌رسد که شرکت اپل در تلاش است تا آیپد پروهای آینده را با همان اندازه مشابه با مک بوک‌ها آماده عرضه به بازار کند.

علاوه بر این دو تحلیلگر بلومبرگ ادعا کرده‌اند که شرکت اپل در تولید آیپد پرو ۲۰۲۲ تلاشی در زمینه عرضه سیستم شارژ بی‌سیم نخواهد کرد. با این حال این شرکت در تلاش است تا در سال‌های بعدی این فناوری را برای بهبود روند کاربری آیپدها مورد استفاده قرار دهد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location