سبد خرید خالی‌ست.
iPhone-13

مینگ چی کو پیشگوی شناخته شده محصولات اپل به تازگی طی گزارشی اعلام کرده که شرکت اپل در تلاش است تا قابلیت فوکوس خودکار را به لزن التراواید دوربین آیفون ۱۳ بیاورد.

در گزارش اخیر او آمده است که دوربین آیفون ۱۳ پرو قرار است مجهز به لنز التراواید بهبود یافته‌تر در کنار سیستم فوکوس خودکار و قابلیت‌های دیگر شود. او اعلام کرده که شرکت اپل در تلاش است تا دوربین این تلفن‌های هوشمند را با تعبیه این قابلیت‌ها در کنار سیستم استبلایز کامل برای هر سه لنز نسبت به دوربین آیفون ۱۲ پرو قدرتمندتر کند.

آیفون ۱۲ پرو مجهز به سیستم فوکوس عادی است و قابلیت فوکوس خودکار در آن وجود ندارد. در این میان عرضه قابلیت فوکوس خودکار در آیفون ۱۳ پرو باعث می‌شود تا تصاویر واضح‌تر و شفاف‌تری از طریق دوربین این تلفن هوشمند به ثبت برسند. البته قابلیت‌های دوربین آیفون جدید به همین چند مورد خاص محدود نخواهند شد، بلکه شرکت اپل در تلاش است تا بخش‌هایی از دوربین، نظیر بخش عکاسی در نور کم را نیز بهبود ببخشد.

دوربین این تلفن هوشمند جدید احتمالا دارای امکانات بیشتری برای ثبت تصاویر بهتر در حالت شب خواهد بود و اپل امکاناتی ویژه را برای عکاسی در شب و محیط‌های دارای نور کم ارائه خواهد داد.

مینگ چی کو در نهایت ضمن تایید گزارش‌های مربوط به تلاش اپل برای تولید چهار تلفن هوشمند در سال ۲۰۲۱، اعلام کرد که این شرکت در سال ۲۰۲۲ میلادی نیز چهار مدل تلفن هوشمند را تولید و آماده عرضه خواهد کرد که هر چهار مدل آیفون ۲۰۲۲ مجهز به لنز التراواید دارای سیستم فوکوس خودکار خواهند بود. با این حال مینگ چی کو تاکیید کرده که در سال ۲۰۲۱ قابلیت فوکوس خودکار صرفا به مدل‌های پروی آیفون ۱۳ محدود می‌شوند و کاربران مدل‌های معمولی از آن بی‌بهره هستند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location