سبد خرید خالی‌ست.
Adobe_Photoshop_Sketch

ادوبی اخیرا به مشتریان خود یادآوری کرده که اپلیکیشن‌های فتوشاپ اسکچ و Illustrator Draw از 19 جولای معادل ۲۸ تیرماه در اندروید و iOS قابل دسترسی و دانلود نخواهند بود.

ادوبی اعلام کرده که بعد از حذف اپلیکیشن‌های فتوشاپ اسکچ و Illustrator Draw از اپ استور، پشتیبانی از این دو اپلیکیشن برای کاربران فعلی تا 10 ژانویه 2022 معادل ۲۰ دی ماه ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت.

ادوبی در یک سند پشتیبانی اشاره کرده که کاربران می‌توانند به راحتی از اپلیکیشن Fresco استفاده کنند، این برنامه ترکیبی از فتوشاپ اسکچ، Illustrator Draw و ابزارهای نقاشی است.

کاربران می‌توانند با استفاده از آدرس ایمیل و آیدی ادوبی در اپلیکیشن Fresco ثبت نام کرده و به طور خودکار از دو اپلیکیشن قبلی به برنامه جدید منتقل شده و همه پروژه‌های طراحی و نقاشی خود را از این طریق مدیریت کنند.

لازم به ذکر است که کاربران فعلی می‌توانند همچنان از فتوشاپ اسکچ و Illustrator Draw تا ۲۸ تیرماه استفاده کنند و همه کارهای هنری و پروژه های آنها قابل دسترسی باقی خواهد ماند، اما ادوبی گفته که بعد از حذف اپلیکیشن، هیچ‌گونه قابلیت جدید یا آپدیتی به آن اضافه نخواهد شد.

ادوبی اپلیکیشن Fresco را اولین بار برای آیپد و در سال 2019 منتشر کرد و سال گذشته آن را برای آیفون توسعه داد. این اپلیکیشن به طور رایگان در اپ استور موجود است، ولی برای استفاده از قابلیت‌های ویژه آن باید مبلغ 9.99 دلار پرداخت شود.

ادوبی اپلیکیشن Fresco را مخصوص طراحی و نقاشی با قابلیت‌های در خور توجه ابتدا برای کاربران آیپد و سپس برای اندروید و ویندوز ارائه کرد.

مهمترین قابلیت این اپلیکیشن استفاده از Live Brushes است که تجربه نقاشی با قلم مو به شکل دیجیتال را در حالت واقعی به کاربر ارائه می‌دهد. همچنین کاربران می‌توانند همانند اپلیکیشن‌های ایلاستریتر و فتوشاپ اسکچ از قلم موهای معمولی و وکتور برای طراحی استفاده کنند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location