سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

مینگ چی کو به تازگی گزارش ویژه‌ای از پیش‌بینی‌های خود در مورد آیفون‌های سال ۲۰۲۲ ارائه داده است و طی آن به قرار گرفتن تاچ آیدی در آیفون ۱۴ با استفاده از فناوری اسکنر زیر نمایشگر اشاره کرده است.

مینگ چی کو اعلام کرده که شرکت اپل در سال ۲۰۲۲ میلادی ممکن است از فناوری قرار گرفتن اسکنر اثر انگشت در زیر نمایشگر استفاده کند و تاچ ایدی در آیفون ۱۴ را برای بار دیگر احیا کند. بر اساس این پیش بینی اپل تصمیم دارد تا برای بار دیگر سیستم احراز هویت بیومتریک خود بر پایه اثر انگشت را برای بار دیگر احیا کند.

مینگ چی کو در حالی سخن از تعبیه تاچ ایدی در تلفن‌های هوشمند آیفون در سال ۲۰۲۲ سخن گفته که تا پیش از این نیز او پیش بینی کرده بود که اپل در سال ۲۰۲۱ و در تولید ایفون ۱۳ این قابلیت را ارائه می‌دهد، اما حالا به نظر می‌رسد که این تحلیلگر سرشناس در پیش‌بینی‌های خود تجدید نظر کرده است و حالا این موضوع را مربوط به سال ۲۰۲۲ میداند.

با این حال هرچه هست، می‌دانیم که شرکت اپل در تلاش برای توسعه و عرضه سنسور تاچ‌ایدی در زیر نمایشگر آیفون‌ها است. حال این فناوری گرچه توسط بسیاری از شرکت‌های تولیدکننده تلفن‌های هوشمند از همین حالا در محصولات جدید مورد استفاده قرار گرفته، اما شرکت اپل به دلایل مسائلی ناشناس همچنان اقدام به استفاده از آن نگرفته است. در این میان، برخی از تحلیلگران مشکلات فنی در عدم کاربری و مشکلات مربوط به عدم کارکرد درست این سنسورها در زمان استفاده از گلس‌های محافظ نمایشگر را دلیل اصلی عدم تمایل شرکت اپل برای استفاده از این فناوری در محصولات اخیر اعلام کرده‌اند.

گفتنی است که تاچ ایدی به عنوان سیستم احراز هویت تلفن‌های هوشمند شرکت اپل اولین بار در سال ۲۰۱۳ میلادی برای آیفون ۵ اس رونمایی شد و پس از آن شرکت اپل تا سال ۲۰۱۷ میلادی روند استفاده از این فناوری را ادامه داد. اپل در سال ۲۰۱۷ میلادی تا کنون با رونمایی از سیستم احراز هویت مبتنی بر تشخیص چهره که نام ان را فیس آیدی گذاشته، روند استفاده از تاچ آیدی را کنار گذاشته است و از آن زمان تاکنون فقط یک تلفن هوشمند، یعنی آیفون اس ای ۲۰۲۰ را با این فناوری تولید کرده است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location