سبد خرید خالی‌ست.
1

یکی از چالش‌هایی که بسیاری از کاربران تلفن‌های هوشمند اپل با آن مواجه هستند، نصب اپلیکیشن‌های ایرانی است. در این میان نصب اپلیکیشن بانک روی آیفون را شاید بسیاری از افراد در سال ۱۴۰۰ ندانند. در این مطلب آموزش استفاده از اپلیکیشن بانک روی تلفن‌های هوشمند اپل را توضیح خواهیم داد.

اپلیکیشن تاکسی‌یاب اینترنتی نظیر اسنپ، تپسی، اپلیکیشن‌های پرداخت و اپلیکیشن بانک از جمله مهم‌ترین و کاربردی‌ترین نرم‌افزارهایی هستند که کاربران باید به صورت روزمره از آن‌ها استفاده کنند. در حقیقت حضور این نرم افزارها در تلفن های هوشمند ضروری به شمار میرود.

در این میان بسیاری از اپلیکیشن‌های ایرانی از سال ۹۶ با محدودیت‌های زیادی برای عرضه در اپ استور مواجه شده‌اند. این نرم افزارها همچنین در سال ۹۷ و ۹۸ نیز برای عرضه خدمات خود از طریق پلتفرم انترپرایز محدود شدند. در این میان، کاربران آیفون ها می‌خواهند بدانند که چگونه میتوانند اپلیکیشن بانک را روی تلفن‌های هوشمند خود نصب کنند. در ادامه این مطلب دو روش مناسب برای نصب اپلیکیشن بانک روی ایفون در سال ۱۴۰۰ و ۲۰۲۱ را توضیح خواهیم داد.

تا پیش از این روش نصب اپلیکشین بانک روی آیفون از طریق مجوز انترپرایز را توضیح داده‌ایم.

نصب اپلیکیشن بانک روی آیفون از طریق وب اپلیکیشن (PWA)

بسیاری از بانک‌های ایرانی در حال حاضر امکان خدمات‌دهی را برای کاربران آیفون از طریق وب اپلیکیشن فراهم کرده‌اند. برای نصب وب‌اپلیکیشن این بانک‌ها کافی است به وب سایت رسمی آن‌ها مراجعه کرده و میان‌بر آن‌ها را روی آیفون خودتان نصب کنید.

نکته مهم: به یاد داشته باشید که حتما باید از وب اپلیکیشن ارائه شده در وب سایت رسمی بانک‌ها استفاده کنید و به هیچ وجه اطلاعات بانکی خود را در وب اپلیکیشن‌های مشکوک ارائه ندهید. در صورت عدم رعایت این موضوع ممکن است اطلاعات بانکی شما توسط هکرها ربوده شود و از موجودی آن سو استفاده شود. پس بهتر است پیش از انجام هر کاری از امنیت وب‌اپلیکیشن ارائه شده و اصالت آن اطمینان حاصل کنید.

نکته دیگر این است که دسترسی به وب‌اپلیکیشن یا نسخه PWA برخلاف نسخه‌های انترپرایز قابلیت حذف و محدودسازی را ندارد و امکان استفاده دائمی را داراست.

در ادامه، لینک دسترسی به وب اپلیکیشن و نسخه PWA برخی از بانک‌های ایران برای سیستم عامل iOS را قرار خواهیم داد:بانک ملت : https://mobile.bankmellat.ir/mobile/ios.html

بانک پاسارگاد: https://www.bpi.ir/mobilebank

بانک سامان: https://sb24.ir/e-services/e-banking/mobillet

بانک مسکن: https://www.bank-maskan.ir/hamrah-bank-system

بانک انصار: https://www.ansarbank.ir/Apps/ios-hamrahbank

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location