سبد خرید خالی‌ست.
05-apple-watch-series-7

شرکت اپل احتمالا تصمیم دارد تا تراشه S7 اپل واچ سری ۷ را در ابعاد کوچکتری طراحی و تولید کند که این موضوع باعث امکان افزایش ابعاد باتری در این دستگا‌ه‌های هوشمند خواهد شد.

بر اساس گزارش خبرگزاری دیجی‌تایمز شرکت اپل در تلاش است تا ابعاد پردازنده و قطعات سخت‌افزاری حیاتی برای کارکرد اپل واچ سری ۷ را کماهش دهد تا از آن طریق ابعاد باتری را افزایش دهد. دیجی‌تایمز ادعا کرده که این اطلاعات را از یکی از تامین کنندگان شرکت اپل با عنوان ASE Technology به دسیت آورده است که نشان می‌دهد که شرکت اپل در طراحی مینیاتوری تراشه S7 اپل واچ سری ۷ از ایده‌های جدیدی استفاده کرده است.

این ایده جدید حاکی از آن است که ماژول‌های ارتباطی تراشه S7 اپل واچ سری ۷ به برد مدار منطقی قرار است در دوطرف آن قرار گیرند تا ابعاد کمتری صرف قرار گرفتن پردازنده در دستگاه شود و در نهایت فضای بیشتری برای قرار گرفتن باتری در دستگاه قرار گرفته باشد.

البته این فناوری صرفا به دلیل افزایش ابعاد باتری به کار گرفته نمی‌شود، بلکه شرکت اپل در تلاش است تا با استفاده از این فناوری امکان تعبیه سنسورهای بیشتر نظیر سنسور تشخیص قند خون و فشار خون را نیز در این ساعت هوشمند قرار دهد. بر اساس برخی از شایعات شرکت اپل تصمیم دارد تا در سال ۲۰۲۱ میلادی امکان تشخیص میزان قند خون را به اپل واچ سری ۷ بیاورد. این شرکت احتمالا راهکاری غیر نفوذی را برای تشخیص قند خون در بدن به دست آورده که قرار است در سری جدید ساعت های هوشمند خود به کاربران ارائه دهد. گفتنی است که این قابلیت به کاربران امکان تشخیص در لحظه قند خون را می‌دهد.

اپل واچ سری ۷ احتمالا در جریان کنفرانس سپتامبر ۲۰۲۱ و در کنار آیفون ۱۲ اس یا آیفون ۱۳ رونمایی خواهد شد. گفتنی است که شایعات در مورد نام ایفون ۲۰۲۱ اختلاف نظر دارند، با این حال این موضوع برای اپل واچ تاکنون به وجود نیامده و همه روی نام اپل واچ سری ۷ اتفاق نظر دارند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location