سبد خرید خالی‌ست.
04-Apple-Warn

وکلای شرکت اپل به تازگی به یکی از افشاگران محصولات به نام Kang در مورد فعالیت‌های غیرقانونی آن‌ها هشدار داده‌اند.

Kang یکی از افشاگران محصولات اپل در شبکه اجتماعی چینی Weibo است که در زمینه انتشار اطلاعات محرمانه اپل شهرت زیادی به دست آورده است. پست اخیری که او در اکانت Weibo خود منتشر کرده نشان می‌دهد که او یک هشدار را از وکلای رسمی شرکت اپل دریافت کرده است.

در نامه ای که اپل به این افشاگر فرستاده، به او هشدار داده شده که نباید اطلاعات محرمانه شرکت اپل را به صورت عمومی فاش کند و هیچ اطلاعاتی از محصولات معرفی و عرضه نشده اپل نباید به بیرون درز کند. اپل در این سند تاکید کرده که عدم دسترسی رقبا به این اطلاعات برای اپل اهمیت بسیار زیادی دارد، چرا که این اطلاعات ممکن است باعث گمراه شدن مشتریان شود و اطلاعات اشتباه برای خرید یک محصول تولید نشده توسط اپل به مشتری داده شود.

علاوه بر این اپل در این سند اسکرین‌شات‌هایی از اکانت Weibo این کاربر را به عنوان سند به پرونده اضافه کرده و اعلام کرده که از طریق برخی از اطلاعات قاش شده در مورد سری محصولات آیفون و تاریخ عرضه و موارد دیگر میتواند او را به صورت قانونی تحت پیگرد قانونی قرار دهد.

در ازای این موضوع، Kang تاکید کرده که هیچ یک از این اطلاعات را برای فروش نگذاشته است و هرگز اقدامی برای انتشار شایعات غیرقابل اعتمال انجام نداده است. او تاکیید کرده که انتشار این اطلاعات صرفا جهت علاقه به شرکت اپل بوده است که بسیاری از تصاویر نیز به صورت کانسپت‌هایی از رویای افراد طرفدار محصولات اپل به حساب می‌آید که ضربه‌ای به فعالیت تجاری این شرکت نخواهد زد. البته او در ادامه تاکیید کرده که در آینده هرگز اقدامی برای انتشار این اطلاعات نخواهد کرد.

Kang در نهایت به بلاگرهایی که با استناد به او اطلاعات محصولات اپل را فاش می‌کنند هشدار داده که ممکن است در آینده درگیر فعالیت‌های قانونی علیه شرکت اپل شوند و همین موضوع ممکن است آن‌ها را به دادگاه‌های کشورهای مختلف بکشاند. با توجه به این موضوع این فعال حوزه فناوری از وب سایت‌ها و وبلاگ‌ها خواسته تا با مسئولیت خودشان اقدام به بازنشر اطلاعات فاش شده توسط او کنند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location