سبد خرید خالی‌ست.
03---nadella-windows11-apple-imessage

ساتیا نادلا مدیر عامل شرکت مایکروسافت در کنار رونمایی از ویندوز ۱۱ اعلام کرده که این شرکت همیشه پذیرای سیستم عامل آی‌مسیج در ویندوز بوده است و مایکروسافت هرگز محدودیتی را برای عرضه این پیام رسان ایجاد نکرده است.

ساتیا نادلا پس از رونمایی از ویندوز ۱۱ توسط مایکروسافت با وال استریت ژورنال مصاحبه کرده و طی آن دیدگاه‌های خود را در مورد ویندوز ۱۱ و سیاست‌ّهای مایکروسافت را برای آن مشخص کرده است.

ساتیا نادلا اعلام کرده که مایکروسافت با رونمایی از ویندوز ۱۱ تلاش کرده تا کاربران را در مرکز همه بخش‌های سیستم عامل ویندوز قرار دهد. او بر این باور است که نسخه جدید سیستم عامل ویندوز به ابزاری آزاد برای خلاقیت کاربران است که امکان اجرای هر نرم افزاری از داخل مایکروسافت استور و خارج از آن را فراهم می‌کند. نادلا با اشاره به اجرای اپلیکیشن‌های اندرویدی در ویندوز ۱۱ اعلام کرد که ویندوز به طور کامل با اندروید سازگار شده است، اما خبر نه چندان خوشایند برای مایکروسافت این است که امکان پشتیبانی مشابه با اندروید را از آیفون‌ها ندارد که این موضوع مشخصا به سیاست‌های شرکت اپل مربوط می‌شود.

نادلا ضمن استقبال از عرضه محدود فیس تایم در ویندوز و اندروید توسط شرکت اپل اعلام کرد که اپل همانند تمام شرکت‌های فعال در حوزه فناوری تمایل زیادی برای فعالیت در پلتفرم ویندوز دارد که یکی از این فعالیت‌ها عرضه آی مسیج به ویندوز است.

او در ادامه به ایمیل‌های فاش شده از مدیران اپل در جریان دادگاه اپیک گیمز اشاره کرده که طی آن مشخص شده بود که مدیران اپل در حال رایزی با یکدیگر برای توسعه آی مسیج برای اندروید و ویندوز هستند و پس از آن ادعا کرد که با این حال سیاست‌ّهای موجود حتی دست و پای توسعه دهندگان این شرکت را برای فعالیت در ویندوز بسته است.

نادلا در نهایت اعلام کرده که شرکت مایکروسافت همیشه پذیرای آی‌مسیج در ویندوز بوده و حالا نیز از عرضه این پیام رسان استقبال می‌کند با این حال منتظر تغییر سیاست‌های محدود کننده اپل برای عرضه این پیام رسان به کاربران عمومی است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location