سبد خرید خالی‌ست.
iPhone-12-mini

گزارش‌های گسترده نشان می‌دهند که فروش آیفون 12 مینی نسبت به سایر مدل‌های آیفون 12 بسیار کمتر بوده است، بنابر ادعای شرکت تحقیقاتی تایوانیTrendForce تولید این دستگاه به پایان عمر خود رسیده است.

مطابق با گزارش این شرکت تحقیقاتی، در سه ماهه دوم سال 2021 به دلیل فروش کم آیفون 12 مینی عمر این محصول پایان یافته و اپل فقط بر موجودی کالا برای فروش متمرکز است.

با عرضه آن در اکتبر سال گذشته، آیفون 12 مینی با نمایشگر 5.4 اینچی توانست توجه طرفداران گوشی‌های هوشمند کوچک را به خود جلب کرده و با قیمت 699 دلار در ایالات متحده فروش آن آغاز شد.

در حالی که گزارش شده تولید این دستگاه متوقف شده، اما موجودی آن در وب‌سایت Apple.com به گونه‌ای است که فروش آن بدون تاخیر انجام می‌شود. آیفون 12 مینی در شش رنگ عرضه شد که رنگ بنفش در اواخر آوریل به فروش رسید.

پیش بینی می‌شود اپل اواخر امسال از آیفون 13 مینی رونمایی کند، اما شایعات نشان می‌دهند که تولید آیفون مدل 5.4 اینچی در سال 2022 متوقف خواهد شد.

آیفون ۱۲ مینی به دلیل کم بودن ظرفیت باتری نسبت به محصولات هم رده خود در کنار قیمت نسبتا بالای آن در مقایسه با گوشی‌های هوشمند کوچک با استقبال بسیار محدودی مواجه شد. این محصول البته با استقبال فراوان جمعیت کمی از کاربران که طرفدار گوشی‌های هوشمند کوچک و خوش دست بودند مواجه شد. همین موضوع باعث شده تا شرکت اپل در سال ۲۰۲۱ میلادی نیز سری مینی تلفن‌های هوشمند خود را از چرخه تولید خارج نکند. با این حال در اقبال آیفون ۱۲ مینی به دلیل کمبود طرفداران آن زیاد نبود.

با توجه به این مسائل آیفون ۱۲ مینی به اولین گوشی تولید شده اپل در سال ۲۰۲۰ تبدیل شد که توقف تولید آن شروع شده است و دیگر تولید نمی‌شود.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location