سبد خرید خالی‌ست.
calendar_spam

علیرغم تلاش‌های قبلی برای رفع دریافت اسپم‌های تقویم در آیفون، کاربران همچنان با آن درگیر هستند و به همین دلیل تقویم آن‌ها با رویدادهای تصادفی پر می‌شود.

اسپم‌های تقویم از سال 2016 به طور وسیعی در حال رشد بوده و اپل گفته برای رفع این مشکل از طریق شناسایی و مسدود کردن فرستنده‌های مشکوک تلاش‌های گسترده‌ای را به کار گرفته است.

دستگاه قربانیان به روش‌های متفاوتی هدف قرار می‌گیرند، متداول‌ترین روش شامل دریافت یک دعوت‌نامه تقویم معمولی آیکلود است که از طریق اپلیکیشن تقویم برای آنها ارسال می‌شود.

فرستنده اسپم تقویم از طریق تعامل فرد گیرنده با دعوت‌نامه مثل رد کردن، پذیرفتن یا انتخاب یک ماه مثل «May» متوجه می‌شود که ایمیلش مورد هدف معتبر بوده و همچنان ادامه می‌دهد.

روش دیگر ارسال اسپم تقویم از طریق پنجره پاپ آپ در وب است که مورد هدف قرار می‌گیرد، این پنجره در وب‌سایت‌ها ذاتا مخرب و وب‌سایت‌های بزرگسالان وجود دارد.

اپل تاکنون درباره اقدامات خاص انجام شده برای حل این مشکل به طور علنی اظهار نظری نکرده اما از طریق ویدیویی که در پشتیبانی اپل Apple Support مشاهده شده و بیش از 97 هزار بازدید داشته که البته راه حلی ارائه داده است.

در این ویدیو به کاربران توصیه شده که بهتر است اشتراک خود در اسپم تقویم را لغو کنند. گفتنی است در این ویدیو اپل هیچ گونه دیدگاهی در مورد اعمال پیشگیرانه‌ برای عدم دریافت اسپم تقویم ارائه نمی‌کند.

روشی که برخی از کاربران آن را کاربردی و مفید دانسته‌اند، هدایت کردن دعوت‌نامه تقویم به ایمیل است. با فرستادن اسپم تقویم به ایمیل، کاربران بهتر می‌توانند دعوت نامه‌ها را مدیریت و سپس حذف کنند.

لازم به ذکر است که تقویم یکی از بخش‌هایی است که اسپمرها و هکرها برای دستیابی به اطلاعات شخصی کاربر از آن استفاده می‌کنند، همچنین مهمترین تهدید امنیتی برای گوشی‌های هوشمند بوده و اطلاعات کاربران را در معرض خطر قرار می‌دهد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location