سبد خرید خالی‌ست.
iPhone-13

در نظرسنجی جدید Sellcell مشخص شده که ۱۸ درصد از کاربرانی که در حال حاضر از آیفون یا آیپد استفاده می‌کنند اعلام کرده‌اند که هرگز تلفن هوشمندی با نامن آیفون ۱۳ را خریداری نمی‌کنند چرا که بر این باور هستند که عدد ۱۳ نحس است.

در بخشی از این نظرسنجی که گزارش مفصلی از آن منتشر شده، از کاربران پرسیده شده که آیا با توجه به اعتقاد عمومی نسبت به شوم بودن عدد ۱۳ همچنان تمایل به خرید این محصول دارند یا این محصول را نامبارک می‌دانند.

یک پنجم پاسخ دهندگان که شامل ۱۸.۳ درصد از کاربران می‌شوند اعلام کرده‌اند که آیفون ۱۳ نحس است و اقدام به خرید چنین محصولی نخواهند کرد. در این میان مشخص شده که تعداد مردانی که به این موضوع اعتقاد دارند دوبرابر پاسخ‌دهندگان خانم است. در این میان، ۸۱.۷ درصد از کاربران نیز اعلام کرده‌اند که این موضوع خرافات است و به کاربردن عدد ۱۳ در نام این تلفن هوشمند تاثیری در تصمیم گیری برای خرید این محصول ندارد.

سیزده‌هراسی یا Triskaidekaphobia نوعی فوبیا نسبت به عدد ۱۳ است که طی آن برخی از افراد این عدد را ناخوشا‌یند و نامبارک می‌دانند. در این میان شرکت اپل سال ۲۰۲۰ آیفون ۱۲ را ارائه داده و طبق پیش‌بینی‌ها و سنت‌های رایج ممکن است آیفون بعدی را با نام آیفون ۱۳ آماده عرضه کند. البته برخی از تحلیلگران به دلایلی غیر از سیزده‌هراسی ادعا کرده‌اند که آیفون امسال با عنوان آیفون ۱۲ اس معرفی می‌شود. استدلال این تحلیلگران بر این اساس است که آیفون ۲۰۲۱ اپل احتمالا تفاوت قابل توجهی در زمینه طراحی و مشخصه‌های سخت افزاری نخواهد داشت.

گفتنی است که نظرسنجی SellCell سوال‌های قابل توجهی نظیر تمایل کاربران برای دانلود و نصب آی او اس ۱۵ و آیپد او اس ۱۵، تمایل برای خرید آیفون ۱۳ و موارد دیگر را از کاربران پرسیده و اطلاعات جذابی را منتشر کرده است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location