سبد خرید خالی‌ست.
ios15

نتیجه یک نظرسنجی اخیر نشان داده که تعداد قابل توجهی از کاربران هیجان زیادی برای نصب آی او اس ۱۵ ندارند و شاید هم این سیستم عامل را هرگز نصب نکنند.

این نظرسنجی توسط SellCell انجام شده که طی آن از ۳۰۰۰ کاربر آیفون و ایپد شامل زن و مرد بالای ۱۸ سال در آمریکا پرسیده شده که آیا برای نصب آی او اس ۱۵ و آیپد او اس ۱۵ هیجان دارند و تا چه حد به نصب این نسخه تمایل دارند؟

در نتیجه این بررسی مشخص شده که بیش از ۵۰ درصد از پاسخ دهندگان به این سوال اعلام کرده‌اند که آی او اس ۱۵ و آیپد او اس ۱۵ به طور کامل هیجان‌انگیز نیست و تنها چند تغییر کوچک نسبت به نسخه قبلی داشته است. ۲۸.۱ درصد از پاسخ‌دهندگان اعلام کرده‌اند که تنها به بخشی از قابلیت‌های جدید این نسخه علاقه دارند و ۱۹.۳ درصد نیز قابلیت‌های این نسخه را مفید می‌دانند.

۲۳ درصد از کاربران اضافه شدن قابلیت کارت‌های هویتی در اپلیکیشن‌ ‌Wallet را بسیار کاربردی می‌دانند و ۱۷.۳ درصد نیز به اضافه شدن قابلیت جست و جوی اسپات‌لایت علاقه نشان داده‌اند. در نهایت ۱۴.۲ درصد از پاسخ‌دهندگان اعلام کرده‌اند که قابلیت‌های جدید Find My را بسیار تاثیرگذار و کاربردی می‌دانند.

در این میان تعداد کمی از شرکت‌کنندگان اعلام کرده‌اند که از قابلیت‌های جدیدی که اپل در آی‌مسیج اضافه کرده خوششان می‌آید و اهمیت زیادی به آن می‌دهند. افراد علاقه‌مند به این قابلیت کمتر از یک درصد کل شرکت‌کنندگان را تشکیل می‌دادند.

این موضوع نشان می‌دهد که آی او اس ۱۵ ممکن است در مقایسه با نسخه‌های قبلی که در طول چندسال گذشته آماده عرضه شده با استقبال کمتری مواجه شود که این موضوع ممکن است روی روند کاربری و خدمات‌دهی شرکت اپل به کاربران خود نیز تاثیر بگذارد.

بسیاری از تحلیلگران نیز ادعا کرده‌اند که آی او اس ۱۵ در حقیقت نسخه‌ای بهبود یافته از آی او اس ۱۴ به حساب می‌آید که اپل امسال تغییرات زیادی را در آن اعمال نکرده است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location